Skocz do zawartości
Adi_ejol

Pierwsza uprawa | 3x Amnesia Haze sezon | Mars Hydro TS1000 150W

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, do nawożenia na kwitnieniu mam herbatkę i pk 5-8. Herbatki mam dużo ale pk 200ml, czy myslicie, że będzie to wystarczająca ilość na moje trzy rośliny? Bo mogę dokupić jeszcze jak będę zamawiał calmag, żeby przyjanuszyc na wysyłce.

I w sumie jeszcze jedna sprawa, najstarsza roślinka została trochę w tyle, podłożyć jej coś pod doniczkę żeby wyrównać?

IMG_0154.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Adi_ejol powinno wystarczyc. Na poczatku lej herbatke na przemian z woda. Wode zamieniasz na pk w pozniejszej fazie flo czyli gdzies po miesiacu moze 6 tygodniach. Przynajmniej ja tak robie no chyba, ze widze duze zapotrzebowanie na pk to wjezdza ono wczesniej tak jak mam obecnie gdzie laduje w nie ile sie da a one i tak wszystko przejadaja. Co do mniejszej rosliny to mozesz cos pod nia podlozyc aby wyrownac ja z reszta🙂 Nie bylo mnie kilka dni a tu takie zmiany. Bardzo dobrze idzie Ci to grow👍👍🙂

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli @moonka widziałem gdzieś takie coś, że kiedy facetowi zadaje sie dwa pytania pod rząd to odpowiada tylko na pierwsze i sprawdza się to w przypadku moich pytań na forum xD 

@Lady Green możesz powiedzieć, czy zauważyłaś coś takiego ze swojej perspektywy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol no proszę, to by wiele wyjaśniało... 😎 Czyli to nie bycie "roztrzepanym", to nie życie w pędzie, to nie bagatelizowanie pytania, to nie lekceważenie rozmówcy, mało tego... to nawet nie jest Wasza wina... 😊😅

@Adi_ejol no to teraz każdy kto to przeczyta będzie już odpowiadał na oba pytania no chyba ze jedno świadomie przemilczy... 😉

P.s. niektórzy podstawiają, a niektórzy te najmniejsze po kątach ustawiają żeby się zaczęły wyciągać. Do 3 tyg flo będą rosły, ja bym sie chyba jeszcze wstrzymała z podstawianiem czegokolwiek... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol ja rowniez to zauwazylem😂😅 czasami poprawie posta bo w pore zorientuje sie, ze nie odpowiedzialem na wszystkie zadane pytania😂 grunt, ze finalnie padaja odpowiedzi na wszystkie pytania😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mija 10 dzień od kiedy przełączyłem na 12/12. Dwie z trzech roślin kwitną a najbardziej w tyle została najstarsza. 
 

Podniosłem dziś tą najstarszą najmniejszą żeby wyrównać, czy z racji, że nie spieszy się jej z kwitnięciem powinienem być bardziej wyczulony na jakieś znaki hermienia?

Poza tym dostały po 1,5L wody, osuszacz i calmag przyjdzie do mnie początkiem tygodnia a lampa ok 40cm/50%, podkręcać po kilka procent raz na tydzień?

IMG_0165.jpeg

IMG_0164.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli to już sobie pozwolę syknąć kilka % do góry bo już z 10 dni jest na 50%

A co z tą ostatnią która jeszcze nie kwitnie? Zachować szczególną ostrożność xD?

Edytowane przez Adi_ejol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...