Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wygladaja roslinki w ~25dniu zycia. Wczoraj te dwie wieksze z przodu przeszly drugi topping. W miedzyczasie wlecial pierwszy oprysk z MgSO4 2%. 

Dam im jeszcze z tydzień, moze dwa i przelaczam .

Pozdro ekipa ✌️

20240602_113802.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie tydzien indukcji za nimi 💪

Ziemiorek prawie juz nie ma, wiec jednak nicienie zrobiły robote. Osuszacz musial wyjechac z boxa bo brakuje miejsca. Szkoda ze nie miałem czasu zeby zrobic fryzjera przed przełączeniem 🙃

20240616_190712.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega to grow beda rosly same sobie. Zaraz wyjezdzam na tydzień potem wracam na troche i nie bedzie mnie 3-4tyg, potem moze znowu gdzies skoczymy na pare dni 😅 dlatego uzywam Blumatow.

Wakajki 😁🤷‍♂️🍹🏝️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega tak, zawsze kilka razy w roku jezdzimy do Hiszpanii, właśnie tydzien temu wrocilem i pozniej jedziemy znowu na 2-3 tyg ale trzeba tez odwiedzic rodzine w Polsce i przy okazji skoczyc w Tatry itd. Dużo wyjazdów, ale grow tez musi trwac :yummy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Mistrzu pomóż mi w ogarniecu automatyzacji bio bizz, nie chce rezygnować z nawożenia biobizz, ale niemam pomysłu jak to np. w blumaty, albo autopoty wciepac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers ciezki temat. Biobizza ani zadnej innej organiki nie podlaczysz pod zaden system bo to organika.

Ja widze 2 wyjscia

Typowe hydro i nawozy mineralne.

Autopoty lub blumaty  i biobizz podawany z reki, raz na tydzień? Moze czesciej moze rzadziej zalezy od zapotrzebowania. Bardziej widze u ciebie autopoty ktore beda zaopatrzac rosliny caly czas w wode, a ty będziesz im dostarczal nawozy "od gory" co jakis czas.

Edit//:

Jeszcze jest opcja zeby zmienic biobizza, na jakies nawozy sypkie do mieszania z gleba. Nie musi to byc Biotabs, sa inni producenci szczegolnie w Stanach tak uprawiaja.

Jest tez opcja zmienic sposob uprawy na Living Soil i wtedy podlaczasz nawadnianie i samo rosnie.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega sam sobie wybralem. Tych gadzetow to ziomkowi ostatnio cala reklamowke oddałem bo sam nie uzywam, tylko miejsce zajmowały wiec nie wiem jak z trwałością 😅

20240624_121046.jpg

Ale te krówki to jakiś sztos jest, idealnie takie jak lubie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...