Skocz do zawartości
Boczelli

Pół metra różności.

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli Kurwa boczek nie będę się rozpisywał, chodziło o prywatę nie rośliny, teraz to i 15 bym ogarnął, tylko co sprzedac to mam 🤣? Dla mnie to chuj nie pieniądze tak naprawdę, kiedyś się tak bawiłem, ale lata lecą, a teraz to miało być czyste hobby, bo kupowałem dla siebie, i żony takie ilości jakbym handlował, i czasami nie wiedzialem co palę. Podsumowując wolę sobie nadal sam podlewać, ale mniejsze ilości, a tak poza tym to wyszedłem z dołka, i rzuciłem pracę w życiu mam luz finansowy, i psychiczny dążę do samowystarczalności w sensie woda, prąd, jedzenie, i mam blisko finish 😉

@Boczelli Pobawilbym się w cannabis cluby, ale te prawo jest dla korporacji nie małych firm ... Jakbyś tego nie liczył z pasywnych dochodów jesteś w stanie więcej uzyskać wydając tę samą ilość gotowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli rurki sprawdzine i wszystkie jest dobrze podlaczone. Wszystkie byly suche wiec nic z nich nie kapie. Wytarlem cala wode i zobacze jutro rano ale wydaje mi sie, ze przelalo sie z podstawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Boczelli napisał:

w warsztacie

Nie wiem o jakim warsztacie mowa 😎 ale na sam widok tego wyrazu od razu propozycja wspólpracy mi się nasunęła, export/import i te sprawy... 🙈😉 Ale to musiałabym najpierw wrócić na ojczyzny łono...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Regzaaa na biotabsie tylko widę wystarczy lać, a kompost tee co dwa tygodnie można ręcznie

3 godziny temu, Lady Green napisał:

Nie wiem o jakim warsztacie mowa 😎 ale na sam widok tego wyrazu od razu propozycja wspólpracy mi się nasunęła, export/import i te sprawy... 🙈😉 Ale to musiałabym najpierw wrócić na ojczyzny łono...

Złoty interes, jebany Putin

A najwięcej ład 9 nasprzedawałem, a i golfów

Godzinę temu, Lady Green napisał:

@Boczelli szkoda... 😎 bede musiała w takim razie dalej szukać pomysłu na siebie... 🙄😉

Zamiast większego namiotu wynajmij mieszkanie trzy pokojowe, tylko nie podpisuj na siebie umowy z energetyką🤣😂

I jakoś przetrzymamy Putina🤣😂🫣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudzilo mi sie dziś więc głowę straciła najwieksza z roslin-Task Berry, może i trochę za wczesnie ale juz chuj tam. 

Z innych ciekawostek to wczoraj bawilem sie jednym Blumatem bo wydawalo mi sie że słabo kapie. No i tak go odkrecilem że dzisiaj zalał mi boxa 🙈😅

20240516_183409.jpg

20240516_183446.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli wcale nie tak wczesnie🙂 mnie tez korcilo zeby je "podregulowac" ale nic nie ruszam😂 wiem za to, ze musze je jeszcze raz ppistawiac od nowa bo na wstepie zrobilem blad. Ustawialem je gdy w zbiorniku bylo malo wody. Po dolaniu wzroslo cisnienie i z automatu kapalo wiecej. Dzisiaj podam im z reki troche witaminek i od razu poustawiam blumat jak trzeba😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...