Skocz do zawartości
moonka

Mala recenzja wyciagu

Rekomendowane odpowiedzi

Okolo tydzien temu chcialem kupic wyciag mars hydro ale zniknely z rynku wiec szukalem jakiejs sensownej alternatywy. W oczy rzucil mi sie went z amazon Brogachy 150mm. Nazwa jak z d..y ale nie to jest najwazniejsze. Posiada on podglad ze sterwaniem ze smartphona oraz fajny wyswietlacz montowany przy boxie rowniez sluzacy do zmiany ustawien. Przy pierwszych probach zwiekszalem kolejno moc i zatrzymalem sie na 60% gdzie zasysane powietrze prawie poskladalo mi boxa do srodka😂  Full moc to chyba na jakies niewielkie pomieszczenie mieszkalne...😅 mam go ustawiony na 10-20% w zaleznosci od warunkow a przed chwila zwiekszylem na 30% zeby przesuchyc troche ziemie w doniczkach. Przy 30% szum jest ledwie sluszalny poza boxem. Po otwarciu boxa slychac go bardziej ale i tak jest ok. Po kilku dniach uzywania jestem zadowolony ale... Nie ma opcji ustawienia czasowego kiedy u jak ma sie krecic. Chcialem aby po zmroku krecil szybciej bo wilgotnosc wtedy wzrasta i nie znalazlem takiej opcji. Mozna ustawic progi w jakis ma trzymac tem i wilgotnos i po przekroczeniu tych wartosci kreci szybciej ale jednak to nie to. Ogolnie jesli ktos szuka fajnego mocnego wyciagu do boxa okolo 1m2 lub ciut wiekszy to moge go jak narazie polecic. Cena okolo 190€

Screenshot_20240423_193453.jpg

Screenshot_20240423-192412_smartFarmers.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli czas pokaze ale jak narazie jest ok. Cena rzeczywiscie jest coekawa biorac pod uwage to co dzieje sie obecnie na ryku. Przypomina mi to sytuacje z innym moim hobby, w ktorym nagle ceny wyskoczyly w kosmos i tak zostaly. Ze sprzetem do uprawy bedzie zapewne podobnie. Taniej juz nie kupimy wiec trzeba korzystac poki sie da😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Lampe na tel i była sytuacja że zgubiła zasięg i ja po pracy spr boxa i lampa ledwo świeciła... Jest dobrze kiedy jest dobrze ale wydaje mi się że ja rezygnuje  z wyciągu oraz lampy sterowanej apka 

Fajne że możesz spr wszystko na bieżąco dodam że set z mars hydro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam zwykłego programatora elektronicznego do lampy. Termometry, wentylatory są pod inteligentnymi gniazdami i wkurzał bym się widząc komunikat "urządzenie poza zasięgiem" gdyby dotyczyło lampy. Zawsze wszystko działa ale przez kilka godzin potrafi taki stan pokazywać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam problem z wifi na poddaszu. Mam gowniany internet i wszelkie wzmacniacze gowno daja. Ale jeszcze 2 tygodnie i przyjad mi podpoac internet na miare naszych czasow😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że na potencjometrze ustawiłem min bo po prostu ustawiłem apka 40 ale jak zgubiło zasięg to lampa z automata przyjęła wartość potencjometru ,jak by było na max 800w na 30,40cm i by zgubiło zasięg gdzie wcześniej było 40% na pace, to by dostały dużo za dużo i by je paliło a jak bym gdzieś wyjechał i 2 dni takie albo 2 dni bez światła to by było hehe dla tego appka usunięta wszystko ustawiane ręcznie i czasówki 

I może być sprzęt z najwyższej półki ale wydaje mi się że bebechy są te same i przy zgubieniu zasięgu cały sprzęt zachowuje się tak samo niezależnie od firmy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo dla tego ja przy zakładaniu nowego neta bede ciagnal przewod na poddasze zeby miec stabilny internet. Mam tam nie tylko boxa ale i laptopa, drukarke 3d i kilka innych urzadzen, ktore korzystaja z neta i musi dzialac dobrze. Musze skoczyc w weekend do actiona bo widzialem, ze mieli tam dlugie przewody internetowe po 25metrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...