Skocz do zawartości
Prepers

Lemon cherry cookies/Purple banana punch Fioletowe love

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, WBB napisał:

@Lady Green tak się mówi 🙂

Pierwsze słyszę ale wierzę na słowo 🙂

Ja przeglądu nie potrzebuje, poza tym mam swojego prywatnego serwisanta, plomby założone itd itp. 😉

Jak po wczorajszym masażu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green a to najcięższy przypadek.... trzeba by użyć narzędzi typu "Kocham Cię, jesteś piękna itd" a to i tak nie gwarantuje sukcesu. Chyba nie podejmiemy się tej roboty 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Można jeszcze pójść na skróty, i pomachac pełnym portfelem przed twarzą, albo odpalić Ali express, i powiedzieć żeby sobie coś wybrała, ale to też nie zawsze gwarantuje sukces xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers serio? 🙈🤣 Pewne rzeczy są bezcenne, wsadźcie sobie do butów te Wasze portfele, będziecie wyżsi. 😊 

Lepiej jak usunę troszkę. 🙈

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Ja jestem jak Romeo, pisze bajki, żeby kwiat rozwinął swoje wargi, aby mój banan wpuścił trochę pyłku 🤣

Kurde wyjebalo mi niedobory calmag, a mianowicie plamy na liściach trochę rdzawy kolor, waliłem cal mag duże dawki praktycznie co podlanie, 1,5ml/l nie będzie za dużo na niedobory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...