Skocz do zawartości
Prepers

Lemon cherry cookies/Purple banana punch Fioletowe love

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli Doinwestuje namiot, w panel sterujący i konkretny wyciąg, podczas grow tego nie chce robić poprostu, bo mam kilka fajnych pomysłów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers to nie zmieni problemu z czestym podlewaniem. Ewentualnie wieksze donice lub mniejsze rosliny by pomogly 😅 tutaj sam mowiles ze korzenie juz wychodza dolem, no to jak donica jest wypelniona na maxa korzeniami to i pije duzo i szybko. Nic tylko sie cieszyc, ale i roboty duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Nie minelo 24h jak wypiły po 2.3l, i zmieni problem, bo tego tyczyć będzie się przebudowa, doniczki 15l, nowy wyciąg jak najmocniejszy z panelem sterującym, łatwiej mi się ciepłego powietrza będzie pozbyć, i namiot 150x150, to wszystko przede wszystkim dla wygody, bo roślin nadal będzie 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Jak mi wyjdzie znowu jakość poprzednich grow, to chce zostać na bio bizzie, a tego nie podepniesz do niczego chyba że masz pomysły jakies

Mam plagę muchówek w boxie, jadę jutro po te żółte lepy, i ustawiam wiatraczek w stronę ziemi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Prepers napisał:

@Boczelli Jak mi wyjdzie znowu jakość poprzednich grow, to chce zostać na bio bizzie, a tego nie podepniesz do niczego chyba że masz pomysły jakies

Mam plagę muchówek w boxie, jadę jutro po te żółte lepy, i ustawiam wiatraczek w stronę ziemi 

Ja mam ustawiony aktualnie mieszak na donice od dołu, podlewanie murowane wieczór + rano wróciłem teraz z pracy to taką kurwa susze mają że zabieram wiatrak zbyt szybko paruje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers prosta sprawa. Podlewasz z reki 1x w tygodniu z nawozami tylko w duzych dawkach no ewentualnie 2x w tyg. A przez pozostale dni w wode zasilaja roslinki autopoty, blumaty czy tam jakis inny system. Moim zdaniem duzo mniej pracy i warte swieczki. 

muchówki? To chyba ziemiorki predzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, siema 😉 Auto dark Jack przekracza 150cm, co chwile podstawiam resztę, purple bannana punch już widzę że ponad 100 będzie, przy pierwszej 85/90 pyklo

Screenshot_2024-06-04-15-26-06-005_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-06-04-15-25-58-563_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-06-04-15-27-25-811_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuśka mi staje jak wchodzę do pokoju, raz że piękne zapachy, a dwa że to musi być afrodyzjak, nawet o babie nie myślałem wchodząc podlewać 

Idę jeszcze raz naprawdę, a jak kogoś interesuje to Lemon cherry, albo purple tak działa, tylko że wcześniej miałem purple, i tak nie działał więc zależne też może być od genu, ale będę ruchał....!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Jak dziecko sie cieszę jak do pokoju wchodzę, naprawdę chyba najpiękniejsze zapachy jakie czułem, a w dodatku afrodyzjak o ile to możliwe 

Mnie sam zapach podnieca bez żadnych jaj to piszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...