Skocz do zawartości
Prepers

Lemon cherry cookies/Purple banana punch Fioletowe love

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli zaraz ci znajdę akurat w tych odmianach niema tropicany, ale kusi mnie tropicany cookies nagrody w konkursach zdobywa

@BoczelliKurwa dałbym sobie rękę uciąć że widziałem z jakich genów jest purple banana puncy, albo lemo cherry cookies poszukaj na fotorelacjach na forum fast buda, oni tam często komentują growerow, i ciekawostki zapodaja, chyba tam to bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 Mówię ci że te 150 przy dobrym genie na tej lampie na luzie, na necie masz wedding chesse cake auto od fast buda na YouTube gostek w chyba 115 dni 220g jebnal sam sprawdź, przez to posadziłem wedding chessa i wyszło 115 z największej, źle prowadzonej, i za szybko ściętej, bo reszta doszła 

To nie ja jestem zajebisty xD Przewaga dzięki metrażu, i technologii xd, a one same tak rosną 

Spodziewam się rekordów, chociaż nie są to geny plonodajne to mają więcej miejsca, wcześniej 8 roślin na 1.44 nie mieściły się, teraz mają więcej miejsca, choć ta fioletowa też by bardziej się rozrosła, zastanawiam się nad 150x150 dla wygody, i nadal 6 roślin tylko by miały więcej luzu żeby rosnąć 

A ja rosnę, i rosnę 🙂 +/- 35 dzień auto dark Jacka, śmieszne jest to że ziomuś miał 12 roślin z tej samej torby wszystko karły na hps, u mnie może urosnąć nawet na 1.60 jak się nie zatrzyma xd 

Screenshot_2024-05-30-10-32-17-984_com.miui.gallery.jpg

Jakby się te wszystkie szczyty w jednego topa zbiły... Widzę to oczami wyobraźni 🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers FastBud ma jakies forum? Zapodaj linka? 

Z tego co widze to oni podaja tylko z jakiej krzyzowki sa dane pestki, a nie cala sciezke genetyczna. Większość roslin z takim fioletowym feno pochodzi od tropicany w mniejszym lub wiekszym stopniu.

Powiem Ci ze te twoje automaty sa kurwa wielkie 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 120x120x200, a już trzymałem szczyta kilka cm od lampy i było ok

@Boczelli nie można reklamować wpisz poprostu  w google np. purple bannana punch week by week fast buds, i ci wyskoczy

A co do tej tropicany cholera wie, całej ścieżki napewno nie podali, ale pisało kilka genów z czego jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś testy ze śliny oszukac? Kiedyś udało mi się kwaskiem cytrynowym, dzisiaj poległem na soku z cytryny, a paliłem wczoraj 3 na raz z bonga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli z śliny już drugi raz w ciągu 2 tyg xd Na mocz możesz się nie zgodzić, prawo mają tylko do testu z śliny, te z moczu są jakby policjant nie był pewny wyniku, a pacjent na szpital nie chciał jechać 

W szpitalu na papierze stwierdzili że jestem zdolny do prowadzenia, adwokat, i czeka mnie walka, ale muszę coś wymyśleć, bo jechałem trzeźwy poprostu takie dawki przyjmuje 

U mnie srają w gacie stają na poboczu, i każdego na testy ściągają, jak palisz tyle co ja zapomnij że ci z śliny wyjdzie w dzień, albo przez noc

Pozostaje liczyć że limity są na odpowiednim poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Chore to jest że limity THC w krwi są tak niskie w de. Osobiście też czekam aż podniosą do 3,5 ale i to nie jest zadowalające

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers no z jednej strony racja a z drugiej kierowcy puki co mają problem, oby jak najszybciej zmienili limity i wyjęli kija z dupy bo karają trzeźwych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kumpel oba razy byłem trzeźwy, problem z trawą jest taki że tolerancja, i częstotliwość może doprowadzić do tego że nie da się zmierzyć czy jechałeś trzeźwy czy nie, ale w takim wypadku uważam że jak ktoś tak dużo pali to nawet po buchu może jechać... Najrozsądniejszym pomysłem brak limitu, i kosmiczne kary po trawce jeżeli spowodujesz wypadek z twojej winy, albo przy wykroczeniach żeby się stosowało limity. Pamiętaj że nigdy nie będzie dobrze, i tak obiorą opcje kasowania siana za prawko, i mandaty 

Wiesz co by się stało??? Okazałoby się że regularni użytkownicy cannabis to najlepsi kierowcy xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers myślę że ten pomysł z brakiem limitu nie wypali, na pewno nie w tym 10leciu 😅 trzymam kciuki za zmiany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40/36/34 dzień roślin pewny jestem tylko z tą 40 xd Za nami pół-metek daje im max po 70 dni od kiełka do ścinki, i wyjebane w bursztyny, bo moim zdaniem to głupota tyle czekać, najlepsze jaranie full mleko, i pojedyncze bursztyny, jaram bio-tabsy straszne gówno, już się doczekać nie mogę biobizzow zdecydowanie lepiej mi siedzą, i faza jakaś lepsza

Screenshot_2024-05-31-23-04-36-530_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers na prawde wierzysz ze jeden temat jest zjebany przez biotabsy a drugi zajebisty przez biobizza?  😅 przeciez to jest prawie to samo tylko w innej dawce i postaci. To jakbys mowil ze herbata oslodzona cukrem w kostkach jest gorsza od tej oslodzonej cukrem sypkim. Ten od kogo bierzesz ewidentnie cos zjebal skoro ziolo jest chujowe, albo odmiana nie ta, zle suszone itd przyczyn moze byc wiele.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Niewiem sam, to dokładnie biotabs z autopotow, palę nie pierwszy temat od tego ziomusia, i zawsze to samo, w sensie lekko słabe, i gorsze w smaku jak moje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers moim zdaniem ten ziomus cos robi zle 😉 spod mojej reki temat na biotabsach usadza najwiekszych kozakow i smakuje wybornie, ale ja glownie Cali odmiany sadze, moze dlatego 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Już kiedyś to pisałem że jak sam nie sprawdzisz pewien nie będziesz niczego 🙂 Wierze ci, poprostu to jego nie pierwszy temat, i ciągle to samo, a to skutecznie odrzuca od stestowania w swoim boxie, mam jeszcze ziomusia co leci boxa hydro, i boxa minerale też mi nie leżą

Tylko ziomek od minerala leci po kosztach, zdarzało mu się lać nie dedykowane nawozy 

@Boczelli A właśnie może to słabe pestki, ja pierwszy raz mam coś innego jak fast bud w boxie, a konkretnie ten auto dark Jack, narazie jest najmłodszy, i największy, zobaczymy jak z jakością bo ma mało % thc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...