Skocz do zawartości
Prepers

Lemon cherry cookies/Purple banana punch Fioletowe love

Rekomendowane odpowiedzi

Screenshot_2024-05-27-17-10-25-388_com.miui.gallery.jpg

Nie są idealne, ta co od startu miała problemy, przenawożona po pierwszym nawożeniu, leje samą wodę, i żyje nadal

IMG_20240527_143135.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Ta, ale jak zwykle bez wyczucia 🤣🤣 udokumentuje ci 100 jedną napewno z tych, ale jakbym ogarniał trochę lepiej nawożenie pokazalbym ci dużo wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ale się wyjadają suczki 😄 pięknie to wygląda te z lewej strony jakby światła szukały pstroszą się.

który to ich dzień?

Edytowane przez Tatito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tatito 36 maksymalnie, a najmniej coś poniżej 30

@Tatito Chyba 24/0 przy dobrym świetle nie każdą wykarmisz jak nawozisz tak samo, jak zwykle mam ten sam problem, celuje w jedną i jest idealna, a na innych nadmiary, i niedobory, ale przestałem się tym przejmować, nawet ta przenawożona podejrzewam że zła nie będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie u Ciebie idzie mamy roślinki w podobnym wieku moje takie ładne nie są, możesz zapodać rozpiske czym je karmisz aktualnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tatito cały zestaw bio bizza z microbes, ziemia light mix, nawoze root juizem, acti vera, i heaven do kwitnienia raz dostaly fish mixa pół dawki jak się pre-flowery pokazały, i w momencie kwitnienia 70% dawki blooma, i top maxa, ostatnie 3 podlania 4 dostają nawozu na niedobory pk, ale moim zdaniem to wina naświetlania 24h koledze jak pomagam 18/6 łatwo jest je karmić, przy 24/0 mam wrażenie że uwalniają cały potencjał, i są nie równe, a nie każda zje tyle samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Z każdym podlaniem, ta gorsza się popsuła po podaniu pierwszej dawki nawozu na kwitnienie, a ta fioletowa z topami dostała 3 albo 4 razy z rzędu nawóz, bo obstawiałem niedobory, topy urosły konkretnie, ale liście mocniej wjeblo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem kilka ostatnich zdjęć i wg mnie od dawna powinny lecieć, szczególnie przy bizzie, duże dawki npk. Rośliny wskakują na flo. Jak porządnie nie zaczniesz karmić to cyrk dopiero się zacznie. Przypuszczam tak przynajmniej,nie życzę. 

Druga sprawa,kolorki to zawszę na plus,ale. Wiesz kiedy się najczęściej pokazują jak już jest dobry gen i ma w sobie to coś ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green nie no blooma dojebalem jej ostro, a resztę według tabeli, boje się że jak teraz więcej wleje to ja Spale 

@Grzechoczący Grzechotnik dostają nawozy i to ostatnio co podlanie, po nawozie jakby się zjadły liście, wydaje mi się że to od nawozu 

A tu macie w całej okazałości 

Screenshot_2024-05-28-14-55-54-651_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers ostro tzn? 🙂 bo dla każdego to może oznaczać coś innego.

@Grzechoczący Grzechotnik dobrze Ci doradzi, z pewnością lepiej niż ja. Ja to sobie pogdybać w tych tematach co najwyżej mogę. 😉 

U mnie zawsze leci biotabs na vegu, kolejny biotabs na flo + na flo biobizz wg tabeli minimum, często gęsto x2 lub x3. 

Może dodam jeszcze że x2 lub x3 to tylko wtedy gdy widzę że tracą kolor. 

Może dodam jeszcze że x2 lub x3 to tylko wtedy gdy widzę że tracą kolor. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spalić biobizzem? Tego jeszcze nie słyszałem :) wejdź w zdjęcie tła na moim profilu. To roślina z jednych z fr, przynajmniej tak mi się wydaję 😂 w każdym razie wyskoczyły szybko braki. Wtedy jeszcze karmiłem nawozami płynnymi, zawsze to były biobizz, którego rozpisałem wszystkim na tym forum. Wystarczy poszukać. Lałem fishmix prosto z butli pod korzeń a potem zalewałem wodą, fakt po takich kilku podaniach, lekko końcówki mi azot popalił,ale chyba inaczej podajesz nawóz. Więc bez obaw. Natomiast 100% dawek to w Twoim przypadku za mało.

Odpowiadając na mojej pytanie. Roślina mając dobry gen na kolory i wybarwienia ma dwa najczęstsze okresy na to, przynajmniej przeze mnie poznane na własnej skórze. Różnica temperatur dzień -noc a noc poniżej 15° oraz za mała podaż nawozu w stosunku do zapotrzebowania. Myślę że na tym etapie kolory nie powinny o sobie dać znać. Ładnie to wygląda, ale. 

15 minut temu, Prepers napisał:

nie no blooma

Bloom to najmniej przydatny nawóz od tej firmy. I na flo to tylko z nazwy. Lepiej mieszać fisha z grow i Tobie to proponuję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...