Skocz do zawartości
golombek

Troche pytan dla pewnosci

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wracam po przerwie, mam mega mocny spot jedyne co mi przeszkadza, to że teren jest podmokły stąd mam plan, nie chce sypać kopców gdyż nie mam aż tyle ziemi + może to być przypałowe chodzenie na spota z taką jej ilością. Dlatego pomysł to donice materiałowe 56l są dość duże także sezon będzie miał gdzie rosnąć. Wiadomo, że w donicach też musi być ziemia ale wyjdzie jej dużo mniej niż w kopcach i wydaje mi się, że jest to pewniejsza opcja ale nie wiem co o tym sądzicie dajcie znać chętnie poczytam wasze rady. Mam pomysł na ogrodzenie przed zwierzyną zyłką ma 500m jest dośc wytrzymała owine o bale i zrobie coś typu kwadrat czy tam prostokąt żeby nic tam nie wlazło wykarczuje teren dla większego światła i troche zamaskuje chociaż nie ma tam żywej duszy, no może poza dzikami. Pytanie jeszcze o jakieś środki na pleche może macie jakąs sprawdzona odmiane na waszym doswiadczeniu na takich wilgotnych terenach. Licze tez na inne wskazowki co moge zrobic na takim terenie jeszcze o czyms napewno zapomniałem bede potem pytać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kibic Ciekawi mnie tylko temat podlewania bo z tego co czytam to może być z tym problem, nie jestem też pewny czy moge je na ziemi położyć bo skoro ten teren jest taki podmokły czy to jakoś nie przejdzie z ziemi do doniczki i roślina zgnije co o tym sądzisz?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @vego1989 no właśnie o to sie boje masz jakies pomysly jeszcze? Moze na czyms to postawic ale czy jest sens ciezko powiedziec wlasnie co tam wykomninowac moge.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@golombek z kantowek i desek jakiś podest, bie wiem czy ktoś też to widział, ale chłop uprawiał na drzewach krzaki, nie do oganiecia od dolu, moze znajde gdzies link to podesle 😃

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra mysle ze w lesie cos sie znajdzie i nada na takie zadanie, gorzej ze chcialem 10 sezonow posadzic ale mysle ze jakos dam rade z tym wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...