Skocz do zawartości
grzybiarz

Outdoor - Fotorelacja - pierwszy raz. amnesia | 2x durban poison af

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dzisiaj przyjdzie mi nowe urządzenie do mierzenia PH, wydaje mi się że aktualne jest popsute. Bo to jak dla mnie ewidetnie wyglada jakby azotu jej brakowalo, mimo że dalem jej azotu to i tak go nie przyjela, wciąż jest jasna, jak dla mnie wniosek  => ph jest zwalone => miernik jest zwalony.  Zobaczymy wrzuce aktualizacje pozniej jak przyjdzie, jak nie przyjdzie dzisiaj to jutro wrzuce aktualizacje.

Edytowane przez grzybiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i się wydało, 7.5 ph na jednej 7ph na drugiej, nowy miernik ph jest o wiele lepszy. Obniżyłem zobaczymy co z tego będzie.

Chociaz według tej tabelki co byla tu na forum, azot powinna przyjmowac mimo takiego ph..

 

HANDY-LITTLE-CANNABIS-PH-METER-CHART.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@grzybiarz bardziej wydaje mi sie tu problem z chlorofilem od poczatku-wada genetyczna tzw. Żółtek. Zle ph tez na pewno nie pomaga jej sie rozwijac. Braki azotu na tak wczesnym etapie raczej nie wystepuja i wygladaja troche inaczej

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ta amnesie stara wywalilem na dwór, posadzilem między maliny i olalem ją i odbila.  Dziwne rzeczy. Wyglada jakby sciezke bojowa przeszla.

skywalker wyparowal - moja uderzyla w talerzyk i wypadlo nasionko i gdzies przepadlo, takze chuj z nim. amnesia zaczela kielkowac, a melonade rutz jeszcze nie. 

photo_2024-06-11_22-01-54 (3).jpg

photo_2024-06-11_22-01-54 (2).jpgphoto_2024-06-11_22-01-54.jpg

Edytowane przez grzybiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...