Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema , ostatnio jak byłem na spocie widziałem sarne i pełno śladów zwierząt , i w związku z tym mam pytanie.

Czy zwierzyna (sarny/dziki) będą bały się odchodów krowy/konia/kury?

Bo mam tego dużo i jeśli ktoś wie czy to odstrasza zwierzynę to byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mirecki właśnie o tym też myślałem tylko się zastanawiam jak na rowerze zawieść siatkę 10km ode mnie , i jeszcze ją taszczyć na mojego spota gdzie jest ciężkie dojście. 

Bo chodzi mi o to że gnój dałbym radę w worku wziąć do plecaka , tylko czy to zda egzamin , a siatki nie wezmę 😕

Edytowane przez ananas_arbuz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@D.R.H.S. PROSZEEEEE i NMZC  !!! kilka dni temu dzieciaki spalily gila , a jak ktos madry inaczej poczyta takie posty , pomysli , ze to dobry sposob na ochrone krzaka a jak sam wiesz lasy laki pola zagajniki naleza do zwierzakow ty i ja i inni jestesmy tam goscmi , szanujmy to co mamy , a mamy piekny kraj i ani niemiec ani rusek nie zadba o to tylko MY tak to widze , jezeli zle pisze to niech mnie ktos poprawi 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawyJestem po twojej stronie. Dzieci potrafią być okrutne, ale tutaj być może są dorośli, którzy nie myślą o strzelaniu do zwierząt. Na wszelki wypadek – STRZELANIE DO ZWIERZĄT Z WIATRÓWKI NIE JEST WŁAŚCIWYM SPOSOBEM OCHRONY ROŚLIN PRZED ZWIERZĘTAMI. 

 

Relax.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@D.R.H.S. Jak chcesz mieć chociaż wgląd na to co dzieje się na Twoim spocie to zainwestuj w fotopułapkę. Miałem taką i uwierz mi że jak dostawałem foty to aż oczy otwierałem ze zdumienia co tam łaziło ;D @ananas_arbuz możesz np kupić sobie kilka prętów gwintowanych, do tego łączniki. Wbijasz pręt na np 60-70cm w glebę i dołączasz pozostały pręt. Robisz sobie coś w rodzaju słupków ogrodzeniowych i do tego drut wiązałkowy i masz prowizoryczne ogrodzenie na np 130 cm. Sarna w to nie wejdzie ani nic, w środku hukinol i masz spokój. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mirecki Zgadza się. Mieszkam w ustronnym miejscu i po prostu patrzę na to, co dzieje się wokół mojego domu. Świnie, lisy, sarny, jelenie...

 

Czasami niszczą drzewo, ale hej, taka jest natura. Nie zamierzam go odgradzać.

DSC05605.JPG

Edytowane przez D.R.H.S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...