Skocz do zawartości
Robson

Światło a wzrost

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, WymiataczMega napisał:

@Lady Green ależ dociekliwa😉

 

Screenshot_20240409-133553~2.png

Haha 

A no jest ja pierdole muszę się nawrócić.Bóg śle posłańców he he ta niech pilnują co dobre 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha no niezła jazda a tu mam 110 dzionek i jeszcze nie gotowa eh🥹🥹

IMG_20240412_194831.jpg

A do Częstochowy to nie polecam kolega kiedyś poszedł i tak go olśniło że przez trzy miesiące nikogo nie poznawał.He he jak kto chce😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, Robson napisał:

A do Częstochowy to nie polecam kolega kiedyś poszedł i tak go olśniło że przez trzy miesiące nikogo nie poznawał.He he jak kto chce😁

Coś w tym może i jest... 🤔 Ja byłam kilka razy na wycieczce szkolnej w liceum ale na szczęście dzięki Bogu za każdym razem jakimś dziwnym trafem zamiast w kościele lądowałam z koleżankami w okolicznych barach... U niektórych z nich pomimo tego faktycznie występowały jakieś krótkotrwałe problemy z pamięcią. 🤔 Chyba... nie pamiętam... 🤷🏻‍♀️ Strach pomyśleć co by było gdybyśmy posluchały nauczycieli i poszły tam gdzie kazali... 👀

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...