Skocz do zawartości
wojtas22

czy mogę przełączyć panel na bloom plus weg

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Mam panel led bloom i weg a w boxie 4 rosliny w tym jedna zaczyna juz kwitnąć pozostałe potrzebują jeszcze czasu czy mogę przełączyć panel na bloom plus weg bo nie wiem czy dla tych pozostałych 3 roslin nie zaszkodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wojtas22

20240403_144807.jpg

Wydaje mi się że zaczyna powoli kwitnąć bo pojawiają się małe włoski. Trochę dziwne że wchodzi w stan kwitnienia przy oświetleniu 18/6 odmiana feminizowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz przełączniki blom Veg a kwitnie dajesz na blom i tyle ,jak sama kwitnie to chyba auto masz nie sezony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ta sama odmiana co teraz zaczęła kwitnąć. Przez prawie 3 tygodnie trzymałem na parapecie zanim nie dostałem growbox aktualnie ta odmiana jest  juz 7 tygodni i zaczęła kwitnąć. 

20240407_093528.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tego na początek Sprzęt później kiełkowanie  też kompletowałem sprzęt w trakcie uprawy i wiem że to jest błąd  dla mnie nie ma sensu startował bym z druga pestka a ta dał na parapet jest mała dużo z niej nie będzie ale twój wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fat banana auto od samego początku wygląda słabo ktoś wie co z nią może być nie tak ? Pozostałe roślinki zdrowe.

20240407_152826.jpg

20240407_152116.jpg

20240407_152314.jpg

Ogólnie wrzuciłem zdjecie całego boxa byście mogli zobaczyć w jakich warunkach rosną.

20240407_154358.jpg

Dodam jeszcze że mam problem z meszkami byłem w growshopie i kupiłem taki specyfik zużyłem już prawie cały ale do końca nie mogę wytępić. Próbowałem też czosnek ale też mało skuteczny może ktoś ma jakieś inne sposoby żeby się tego pozbyć? 

20240407_155111.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...