Skocz do zawartości
rick

Ścinanie liści wiatrakowych

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o ścinanie liści wiatrakowych w box, które i kiedy ścinać jeżeli w ogóle?
Chodzi mi o ścinanie nie typu 14 dni przed zbiorami ale 2 tyg po rozpoczęciu fazy kwitnienie, tym bardziej ze mam dosyć mało miejsca dla każdej rośliny bo box jest 80x80x160 a są 3 rośliny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rick co do usuwania liści to każdy robi po swojemu... Do 3 tygodnia flo można spokojnie usuwać. Na forum jest kilka tematów o defoliacji, lollipoppingu, poczytaj i działaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 80x80 i 6 roślin. Tym razem prawie nic nie wycinałem. Ale ostatnie grow było cięte ostro od samego początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ludzi tyle opini. Ja staram sie przyzwyczajac rosliny tnac wiatraki od samego poczatku do samego konca. Odpuszczam tylko w czasie indukcji bo juz raz mnie nastraszyli i rosliny poszly w kontener😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28/03/2024 o 13:30, WBB napisał:

Ja mam 80x80 i 6 roślin

nie za dużo na takiego box?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rick no troszkę tak. Miały tu być 4 donice 10L a w drugim, mniejszym boxie 3 donice 5L. A że zamiast 3 wyszły 2 to zdecydowałem, że wszystko w jednym spróbuję zmieścić. 

Może być problem jak będę chciał za chwilę osuszacz wrzucić do boxa.

A w tym boxie już miałem 9szt 5 litrowych doniczek z automatami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...