Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to znalazłem spota w prywatnym lasku z tego co wiem to właściciel ma ten teren gdzieś  łaziłem tam już kilka razy i znalazłem teren gdzie nie ma wielu drzew i niebo jest czyste ale wokół jest od huja krzaków które mają około 1.5m wysokości i jak bym wysadził roślinki po 20 cm to by światło do nich by nie dochodziło dlatego planuje wyciąć tych krzaków trochę szczególnie od strony południowej aby więcej światła dochodziło.

A jeśli chodzi o nie wykrywalność to jak chodziłem po tym lasku to nie widziałem wydeptanych drużek śmieci itp czyli raczej nikt tam nie chodzi a w tym miejscu gdzie chce sadzić to tym bardziej bo jest problem z normalnym chodzeniem i jak jeszcze to zarośnie do maja to roślinek nie będzie w ogóle widać.  Dlatego chciałbym was zapytać co sądzicie o tym miejscu? U dołu są fotki:

IMG_20240324_123607465_HDR.thumb.jpg.22865e9600b8025477840dc9f956c1ee.jpg

 

IMG_20240324_123748237_HDR.thumb.jpg.a40dad6b5a7ee6503fdf20c7b41ea384.jpg

 

      IMG_20240324_123745963.thumb.jpg.cf64d241db5a8b59e1b010bf514d1e70.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mlodybosss wydaje się być spoko. Popatrz za śladami zwierząt. Kup sb Tester gleby na paskach i sprawdź jakie pH ma gleba. Jak słabe to albo podnosić albo( najwygodniej) wykopać dołek i tam dać porządną glebę (biobizz albo canna) i w tedy uprawa będzie bardzo łatwa i efektywna. Na sam początek byłaby to najlepsza decyzja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie planuje dołki wykopać i ziemi kupnej nasypać tak jak rok temu robiłem. Jeszcze posypie się batguano i dolomitem i coś mineralnego na wega i flo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...