Skocz do zawartości
moonka

9 x rozne sezony. Box 90x90, led 480W

Rekomendowane odpowiedzi

@vego1989 ja swoje od poczatku hamuje swiatlem bo mam niskiego boxa. Nie pozwalam im rosnac wyzej niz ja chce a przy okazji staram sie je trzymac rowno. Jak dotad jakos mi to nawet wychodzi ale odbija sie to na plonie bo niskie rosliny tworza mniejsze topy😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejne podlewanie🙃 dzisiaj poszlo 14 litrow na wszytkie rosliny w boxie (6 sezonow i 3 automaty) candy i cheese dostaly samej wody a reszta soczku pk. Rosliny dostaly po okolo 1.7litra (automaty po 1litrze) i jak na zlosc na sam koniec zaczynaja pic jak nalezy😂🙈 bac'a poszlo po 5ml na litr. Zawsze leje go wiecej niz przewiduje producent bo jakos im nie ufam😂 Postanowilem rowniez ostrzyc pozostale rosliny. Nie wiem czy to dobry ruch czy nie ale czas pokaze🙃 Warunki na ten moment to 28° i okolo 45-50% wilgotnosci. Osuszacz w dzien wylaczony i wlaczam go jedynie na noc. W nocy temperatura w okolicy 23° i 45% wilgotnosci. Nastepne podlewanie w czwartek...🙂

20240702_163946.jpg

20240702_164004.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli tak tak. Pestki czekaja🙂 raczej nic innego nie bede juz dokladal i polece po kilka sztuk z kazdej widocznej. W sumie 10 doniczek po 11litrow (obecnie mam 9litrowe) + miejsce na osuszacz. Wszystkie odmiany szybko kwitnace aby przyspieszyc zbiory oraz inny plan na treningi rowniez w celu skrocenia wega bo 50 dni to stanowczo za dlugo w stosunku do uzyskiwanych plonow🙂

Nie wiedzialem, ze tego strawberry mam az 4 sztuki wiec zaraz jedna kielkuje na outa🤣🤣

20240501_214528.jpg

I strawberry wlecialo do kieliszka z woda😂 wiem, ze nie ma zbyt wiele czasu ale moze cos z niej wyrosnie jesli nie bede jej cial😂

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...