Skocz do zawartości
moonka

9 x rozne sezony. Box 90x90, led 480W

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@Boczelli mi na obrazkach i z opisow rowniez sie podobaja😂 wybieralem cos co w miare szybko kwitnie i tym razem nie bedzie ciec a jedynie lst tak jak w przypadku moich automatow. Ewentualnie jedno ciecie i pozostawienie ponizej 4 pieter aby wszystkie rosly na 8 szczytow. Jutro zwalniam boxa, myje go, modernizuje mieszaki w srodku i czekam na pestki😅 zamowilem jeszcze dwie maty grzewcze pod sadzonki bo juz wczesniej o tym myslalem bo zawsze maja troche za chlodni

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze co sie tutaj odwalilo🤣 poszedlem na gore aby zaczac robic porzadek z roslinami i po chwili przychodzi moja zona. Obronczyni konopii😂🙈 z ryjem co ja robie bo przeciez nie ma tragedii🤣 jak by kiedys widziala tragiczne krzaki🤣🙈 nagadala mi zebym dal im szanse i potrzymal jeszcze troche... No i mnie przekonala🤣 Zrobilem z nimi lekki porzadek odginajac co sie da oraz ucinajac kilka denerwujacych lisci a efekt jest widoczny na zdjeciu. Z tylu ustawilem najgorsze, srodek i przod te lepiej wygladajace

20240427_143649.jpg

20240427_143635.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly update. Chyba musze podziekowac zonie za to, ze mnie przekonala do trzymania tych roslin. Po ich plukaniu nie dostawaly wody przez tydzien po czym podlalem je po 0.5litra i dzisiaj po dwoch dnia znowu dostaly 0.5litra na leb. Malo ale nie chce narazie lac wiecej zeby nie przesadzic. Wjechal tez fryzjer bo ostro zarosly. Podoginalem rowniez szczyty i za jakis tydzien przelaczam na flo. Przed tym zrobie jeszcze jedno czyszczenie z lisci. Najmniejsza i najbardziej powyginana sensi skunk raczej wyleci z boxa bo znacznie odstaje od reszty a poza tym i tak byla dostawiona aby uzupelnic boxa do 9 szt🙃

20240430_184510_compress37.jpg

20240430_191612_compress26.jpg

20240430_191624_compress87.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@moonka znajomy widok u mnie już zarosło uważaj żeby nie naginać cały czas bo jak nabiorą masy to sie łamią gałezie bez podpierania tydzień przed przełaczeniem daj im rosnąć już spokojnie do góry👍

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie zauważyłem a przy wyciąganiu do ścinki okazało się że 5 złamane ale dotrwały 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobe pozniej... 😅 chcialem podniesc troche lampe ale to juz max jak moge na ta chwile. Zmniejszylem wiec troche moc zeby sie wyciagnely przed przelaczeniem

 

1714587919797.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni fryzjer i tym razem na grubo. Odczekam kilka dni zeby sie pozbieraly oraz nabraly troche liscia i przelaczam je na flo. Sensi stracila szczyt i nawet nie wiem ja to sie stalo. Wyjalem doniczke i zobaczylem zwiedniety marny szczyt, ktory byl czesciowo ulamany. Podlalem je dzisiaj juz troche konkretniej woda z mikoryza. Dawno nie dostaly nic dobrego wiec troche mikoryzy im nie zaszkodzi

20240502_205758.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie doginanie przez przelaczeniem. Nic nie ucinalem a jedynie ulozylem dwie srodkowe rosliny aby skierowac szczyty na boki w dwoch kierunkach i mysle, ze zostane przy takim ustawieniu donic. Sensi tak jak pisalem wyleciala z boxa bo byla daremnie mala i wymeczona. Obecnie zjada ja Bobi... moj krolik😂 

20240504_091506.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zwiekszania mocy swiatla z 35 na 45%. Nie moge sie na nie napatrzyc, tak fajnie zaczely isc🙂 Bardzo ciekawie prezentuje sie mutant z trzeba odrostami na pietrze. Posiada on 6 glownych szczytow + konkretne "boczne" i w sumie ma 18 fajnych duzych szczytow + 12 mniejszych😁

20240504_195535.jpg

20240504_195558.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...