Skocz do zawartości
moonka

9 x rozne sezony. Box 90x90, led 480W

Rekomendowane odpowiedzi

@vego1989 ja swoje od poczatku hamuje swiatlem bo mam niskiego boxa. Nie pozwalam im rosnac wyzej niz ja chce a przy okazji staram sie je trzymac rowno. Jak dotad jakos mi to nawet wychodzi ale odbija sie to na plonie bo niskie rosliny tworza mniejsze topy😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejne podlewanie🙃 dzisiaj poszlo 14 litrow na wszytkie rosliny w boxie (6 sezonow i 3 automaty) candy i cheese dostaly samej wody a reszta soczku pk. Rosliny dostaly po okolo 1.7litra (automaty po 1litrze) i jak na zlosc na sam koniec zaczynaja pic jak nalezy😂🙈 bac'a poszlo po 5ml na litr. Zawsze leje go wiecej niz przewiduje producent bo jakos im nie ufam😂 Postanowilem rowniez ostrzyc pozostale rosliny. Nie wiem czy to dobry ruch czy nie ale czas pokaze🙃 Warunki na ten moment to 28° i okolo 45-50% wilgotnosci. Osuszacz w dzien wylaczony i wlaczam go jedynie na noc. W nocy temperatura w okolicy 23° i 45% wilgotnosci. Nastepne podlewanie w czwartek...🙂

20240702_163946.jpg

20240702_164004.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli tak tak. Pestki czekaja🙂 raczej nic innego nie bede juz dokladal i polece po kilka sztuk z kazdej widocznej. W sumie 10 doniczek po 11litrow (obecnie mam 9litrowe) + miejsce na osuszacz. Wszystkie odmiany szybko kwitnace aby przyspieszyc zbiory oraz inny plan na treningi rowniez w celu skrocenia wega bo 50 dni to stanowczo za dlugo w stosunku do uzyskiwanych plonow🙂

Nie wiedzialem, ze tego strawberry mam az 4 sztuki wiec zaraz jedna kielkuje na outa🤣🤣

20240501_214528.jpg

I strawberry wlecialo do kieliszka z woda😂 wiem, ze nie ma zbyt wiele czasu ale moze cos z niej wyrosnie jesli nie bede jej cial😂

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 nie ma takiej opcji😅 jesli bedzie 500 to bedzie dobrze. Liczac z automatami😂 poczatek duzo popsul i skupilem sie na ich ratowaniu zamiast na odpowiednim prowadzeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green sadyści 

@moonka maestro bo widziałem, że teraz masz sporo pestek szybkokwitnących, jesteś mi w stanie powiedzieć jaki średni czas od kiełka po zbiór? (tylko realny a nie podawany przez producenta) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol to zalezy jak długiego wega zrobisz. Czasem kwitnienia mozesz się delikatnie sugerować. Myślę że na sezony trzeba liczyć te 100dni od pestki po zbiór zeby to jakoś sensownie wyszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...