Skocz do zawartości
Nrf

1x Quick One, 1x Diesel auto, 1x Purple punch auto, 1x Royal dwarf Mars Hydro TS600

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siema wariaty szczegółowe informacje czy dobrze idą dziewczyny jak na 10/11 dzień? 
z tym Royal dwarf mam problem bo rosną mu 3 liście … podlewane 170ml codziennie , donice 2x12l 2x 6l 

box samoróbka oświetlenie mars Hydro ts600

nawilzacz Philips 

IMG_5740.thumb.png.a0c06646856c4e385cba6fab0d5b1f7f.png

 

1b6b4880-e75b-11ee-8083-8595727c66bc.jpeg

IMG_5744.png

Diesel auto ma 3 dni

podlewane woda i root juice 4ml/l ziemia light mix/all mix pomieszane 30/70

 

IMG_5746.png

Edytowane przez Nrf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WymiataczMega ma ma w sumie się zastanawiam czy nie wyjebac na parapet tej 3 listnej jak podrośnie diesel bo ciul wie czy coś z niej będzie wygląda jak bazylia ale nasiona z rqs i berneys farm więc raczej bez wała

chcialem wstawić zdj z bliska ale na forum macie jakieś blokady do 14mb a zdjęcie ma podobno za dużo 

Edytowane przez Nrf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilgotność między 60-70% więcej się nie da ustawić na nawilżaczu a temperatura w granicach 27,5 stopnia , światło 20/4. A co możesz powiedzieć na temat pozostałych ? Dobrze się rozwijają jak na 10/11 dzień ? Bo wydają mi się małe ale to moja pierwsza uprawa i zniecierpliwiony jestem 😂

(wydaje mi się że liście rosną w zbyt małych odstępach ale się nie znam)

IMG_5741.png

IMG_5743.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 1 Royal Creamatic ; dzień 4 Diesel Auto ; dzień 11 Royal Dwarf ; dzień 12 Quick One ; dzień 11 Purple Punch Auto 

podlewane około 700ml na 3 dni na roślinkę 

IMG_5756.jpeg

IMG_5755.jpeg

IMG_5752.jpeg

IMG_5757.jpeg

IMG_5758.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 2 Royal Creamatic ; dzień 5 Diesel Auto ; dzień 12 Royal Dwarf ; dzień 13 Quick One ; dzień 12 Purple Punch Auto 

podlewane od dzisiaj 750ml co 3 dni na roślinkę

IMG_5770.jpeg

IMG_5760.jpeg

IMG_5761.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

26 minut temu, Lady Green napisał:

Ile?? Chyba ciut za duzo?

A ile byś polecała lać bo chłop z forum pisał że w 10tym dniu to on wali litra na 3 dni więc stwierdziłem że ja 300mniej dam bo wydawało mi się to absurdalnie dużo

Edytowane przez Nrf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nrf w sumie powinmam była najpierw zapytac jak duże doniczki masz... na poprzednim zdjęciu na które patrzyłam wyglądają na mniejsze niz na ostatnim 🙈 

Wypijają to? Jeśli tak to jest ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nrf nie ma okreslonego schematu, kazda roslina jest inna. Trzeba wyczuc ile i co ile je podlewac. Najprostszy sposób to ważenie doniczek w rekach lub jak chcesz byc dokladny to na wadze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę a kiedy mam wiedzieć że mogę ją zważyć i że ziemia jest faktycznie sucha ? I ile powinna ważyć ziemia mokra? A doniczki 11litrow x2 i 3x 5,5litra

@Boczelli @Lady Green A macie pomysły kiedy zacząć lst robić? Żeby nie dostały szoku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nrf wsadz palec w ziemie na jakies 5-10cm, jak bedzie sucho mozesz uznac ze to jest "pusta" donica. Wez w rece albo na wagę potem porownaj z waga po podlaniu. Kwestia doswiadzenia po jakims czasie bedziesz sam wiedzial.

Co do LST to na tej najwiekszej ja bym poczekal az wypusci 1-2 nowe pietra lisci i mozna atakowac. Na pozostalych analogicznie jak beda tej samej wielkosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno ważne dla mnie pytanie czy ph wody mierzycie po dodaniu nawozów czy przed ma mieć te 6,5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...