Skocz do zawartości
Nrf

1x Quick One, 1x Diesel auto, 1x Purple punch auto, 1x Royal dwarf Mars Hydro TS600

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@WymiataczMega leży na parapecie od piątku i widać jak zwolniła ze wzrostem ale nie ma się co dziwić jak od piątku pada 😂

a co do reszty to :

 

(dzien 49/56/57/56)

 

Flo (22/26/32/22)

Macie pomysły za ile do ścinki będzie ta najbardziej dojrzała ? 32dni na flo już jest ja obstawiam żeby za tydzień zrobić flusha i później tydzień woda i ścinka, dobry pomysł? 

IMG_6404.jpeg

IMG_6405.jpeg

IMG_6406.jpeg

IMG_6407.jpeg

IMG_6408.jpeg

IMG_6409.jpeg

Edytowane przez Nrf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega A oglądając trichomy skąd mam wiedzieć kiedy jebnac flusha? Jesteś w stanie coś doradzić po tych zdjęciach ?

IMG_6410.png

IMG_6411.png

IMG_6412.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WBB mordo problem jest bo wczoraj zamówiłem taki mikroskop 60x i przyszedł ale chuja na nim widać albo nie potrafię z niego korzystać , macie coś SPRAWDZONEGO konkretny model Marka cokolwiek żebym zamówił sobie identyczny jak wasze ?

IMG_6428.png

Edytowane przez Nrf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WymiataczMega @WBB  problem rozwiązany już działa soczewka była zafoliowana xD 

IMG_6430.png

IMG_6431.png

Jak dla mnie to wszędzie mleko się wydaje co w takim razie robić ? Flush? Czy nie trzeba jak Organikę dawałem i mogę poprostu woda sama przez tydzień podlewać?

IMG_6432.pngDodam że zależy mi na jak najmocniejszym paleniu ale nie kanapowym słyszałem że brązowy to już kanapa 

Edytowane przez Nrf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuuuurwa już nie mogę się doczekać 🤩

kupiłem taki sekatorek Microtip fiskars 130 

no i box do suszenia już czeka 😃IMG_6433.thumb.jpeg.b856e353c08e24fa99f7edf972183f62.jpegIMG_6435.thumb.jpeg.1e45409de7078943c330a5dcb29766a5.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja,

(dzien 49/52/59/60/59)

 

Flo (25/29/35/25)
 Wjechał fryzjer dzisiaj bo mocno liście już zasłaniały topy myślę że nic się roślinka nie stanie przez to obcinanie liści 

pytanie mam czy mogę urwać sampla? Czy to nie zestresuje krzaka ? A jak tak to jak go ujebac ? 😂😅

 

IMG_6441.jpeg

IMG_6442.jpeg

IMG_6443.jpeg

IMG_6445.jpeg

IMG_6446.jpeg

IMG_6449.jpeg

IMG_6447.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nrf napisał:

pytanie mam czy mogę urwać sampla? Czy to nie zestresuje krzaka ? A jak tak to jak go ujebac ?

Bierzesz nożyczki i upierdalasz sampla 😉

Upierdziel całego topa co byś jutro następnego nie musiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB jarania mam w chuj tylko chciałbym poprostu zobaczyć czy będzie ta odmiana kopać czy już jest gotowa napewno 

@WBB ale tniesz tego jak najniżej czy z góry? Jak ty sobie urywasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nrf tych dużych to raczej nie tnę bo mi szkoda. Całą łodygę z jakiś niższych biorę. Możesz też jakiegoś bocznego oderwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB  @WymiataczMega czy to normalne że dzisiaj ten ścięty top jebie taka świeżo ścięta trawa? Mega chujowo pachnie tak jak dzisiaj powąchałem wczoraj lepiej pachniało odrazu po ścięciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...