Skocz do zawartości
Nrf

1x Quick One, 1x Diesel auto, 1x Purple punch auto, 1x Royal dwarf Mars Hydro TS600

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wariaty, 

(dzien 35/38/45/46/45)

 

Flo (11/15/21/11) 

jedna roślinka jest już 35 dni na wegu pomimo że to automat, co robić? 
 

IMG_6264.jpeg

IMG_6265.jpeg

IMG_6266.jpeg

IMG_6267.jpeg

IMG_6268.jpeg

IMG_6270.jpeg

IMG_6269.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema , POMOCY !

co się dzieje z tym krzaczkiem ? Z dnia na dzień ma coraz wiecej takich poniszczonych liści 

 

IMG_6298.jpeg

IMG_6297.jpeg

IMG_6296.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli dawałem bio bloom top max calmag i ph na 6.30 to 5 dni temu a ostatnio dałem czystą wodę z calmagiem i wczoraj jak zolknely i nikt nie dawał znaku życia na forum to się poryłem i umieszalem jej 0,5l wody 5ml bio grow i acti vera 3ml  bo chciałem azotu dojebac 

Jakbyś mogl mi umieszac miksturę z tych nawozów to byłbym mega wdzięczny @Boczelli

IMG_6311.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nrf to jak tyle dowaliles to daj im sama wode teraz i obserwuj mlode liscie czy tez sie cos na nich pokazuje, bo to co jest to juz sie nie cofnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli oki dzięki trochę mnie uspokoiłes ale nie wiem czemu mam 5 plantów i każdy kurwa wygląda zupełnie inaczej xd każdy ma inną chorobę a 2 wyglądają jakby były idealne z książek nie czaję bazy

 @Boczelli a poodrywac te mocno zaatakowane liście ? Czy lepiej nie?

Edytowane przez Nrf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nrf mówisz że masz 5 krzaków i każdy wygląda inaczej a w temacie widze że masz wszystkie inne krzaki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szamayo tak to prawda ale chodzi mi że są w jednych warunkach a reagują na wszystko inaczej i ciężko jest manipulować czymkolwiek bo jak umieszam jednej więcej to zaraz druga szlak trafia

@WymiataczMega oki dzięki liści tylko część usunąłem bo się boję że ją zablokuje 

@WymiataczMega i teraz dawać jej takie porcje aż do ścinki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega ziomek wszystkie Dziewczyny na te dawki zareagowały ZAJEBIŚCIE! zaczęły puchnąć jak popierdolone. Jest tylko jeden problem bo ostro zaatakowało Purple puncha zaczęły się liście brązowe wyszuszone punkty robić masz pomysł co jej dojebac albo co zaszkodziło ewentualnie? Stało się to między 6 a 14 bo jak wychodziłem to nie było tak a wróciłem i niespodzianka! 
Temperatura i wilgotnosc taka jak zwykle tzn 25.1 stopni  i 45% i wogole bardzo dużo zaczęły pić 2l na 2 dni! Teraz zacznę im jebac coraz więcej wody co podlewanie żeby dojść do 1,5/2l na dzień na koniec kwitnienia to powinny mocno puchnąć jak nauczą się pić ?

IMG_6334.jpeg

Edytowane przez Nrf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja jedna dziewczyna automat jest już 42 dni na wegu pojebane 

 (dzien 42/45/52/53/52)

 

Flo (18/22/28/18)

 

IMG_6361.jpeg

IMG_6362.jpeg

IMG_6363.jpeg

IMG_6364.jpeg

IMG_6365.jpeg

IMG_6366.jpeg

IMG_6368.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...