Skocz do zawartości
Toni

Co się dzieje z roślinami?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam fachowców doradźcie proszę co jest nie tak?  ,dziewczyny  to , apollo F1 Hybryda , w sumie od początku zaczął 5 tydzień, od tygodnia przeszły na Flo, pojawiły się plamki na górnej parti ,u szczytu wyschnięte i zwinięte końcówki, lampa 75% i na 40cm , ph 6,2. Nawozy do tej pory , 2 razy podlane bio grow 16 ml  na 12 litrów wody,., Bio heaven  40ml w sumie od początku na 30 litrów wody,. Bio Blom od niedawna 2 razy były podlane w sumie 30ml na 21litrow wody ,Top Max wsumie dwa razy podlane niedawno 21ml na 21 litrów wody,,. I raz podlane cal mag 3,5ml na 7 litrów wody. Proszę o porady bo coś tu im nie pasuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Toni daj im tych nawozow od serca bo glodne ze masakra.

Zapodaj po 5ml/l grow bloom i top max i 3ml/ calmagu przez 2 podlania i obserwuj

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Lady Green napisał:

@Toni chyba calmag w większej ilości potrzebny, słaba jakość zdjęcia. 

Chyba teraz już coś widać na fotkach ,proszę o poradę 

@Boczelli kurcze głodne 😂 a tak ostrożnie i pykałem, no dobrze jutro dostaną papu 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Toni wyglądają też na jakby przesuszone? Ile piją i jakie donice? Nawozy podawaj im minimum wg tabeli, tak jak @Boczelli wspomniał możesz podać sporo więcej. 

Przy calmag możesz pominąć grow i bloom. 

PK jakieś masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green donice 11l ,co dwa dni 12 litrów daje wody, czyli jak Cal mag daje im to bez bio grow I Blom tak rozumiem ?

Screenshot_20240320_155603_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Toni ja bym im jeszcze ze 2 razy dal  io grow bo widac ze azotu im brakuje a to dopiero poczatek kwitnienia. 

Tak lepiej dawac CalMag na zmiane z innymi nawozami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli a czy mogę jutro sypnac wszytkie razem odżywki do jednej wody czyli,  bio grow, bio Blom i top.max i na przykład jeszcze cal mag? . Dostaną w jednym pakiecie co wy myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Toni 5 doniczek? Kolor liści bez lampy jest taki sam?

Co do pakietu, wszystko jak napisałeś tylko bez calmag, lub wszystko bez grow i bloom. 

Tu masz tabelkę. WK 3 to 1 tydzien flo.

20.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green tak jak światła nie ma to nic się nie zmienia tylko liscie są oklapniete 

@Boczelli dzięki kolego  zrobię jak napisałeś, 💪👍

@Lady Green dzięki bardzo jestem spokojnieszy o moje panny z wami jest zawsze gicio💪👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Boczelli napisał:

@Toni lej wszystko oprocz cal magu.

Cal mag daj przy kolejnym podlaniu

Ja zrobiłabym odwrotnie 😅🙈 więc korzystając z okazji zapytam - czemu taki wybór? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green pierwiastki N P i K wchlaniaja sie dluzej niz Ca i Mg, szczegolnie organiczne. Do tego ich niedobory sa gorsze dla rosliny na tym etapie niz Ca i Mg, dlatego ja bym zrobil tak jak napisalem.

@Toni mierzysz pH?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem im dziś 30ml.bio grow , 20 ml.,bio blom, 20 ml bio heaven ,i 10 ml top max, na 11 litrów wody, może się podniosą, 💪👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...