Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@tomarax70 na czym ty chcesz tu robic scrog? Przeciez to dopiero sadzonki. 

Na regach tez chcesz robic przed okresleniem plci? Slaby pomysl.

Bardziej SOG bym tu widzial, chociaz masz duzo miejsca w boxie to i scrog i sog nie potrzebny. Sadzenie kilku roslin do jednej donicy to tez zly pomysl, mogles chociaz ta donice podzielic na pol jakas blaszka czy cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli @tomarax70 Wiem nie był to najlepszy pomysł , ale zawsze coś z tego będzie . Podejrzewałem że sez ruszy i robota nie ma czasu na zabawę z małymi . Więc będzie po mojemu nie będę się rozpisywał. Wszystko będzie na spontanie oczywiście staranność będzie i będziecie informowani na bieżąco . Kiedy byście lali jakiś nawóz na weg wiem że pytałem ale większe roślinki mają już piętra. Co myślicie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siemanko 😉 Panie wyleciały dziś na zewnątrz w box-ie za duża wilgotność zaczęły się ponownie jakieś przebarwienia na liściach. Ale tylko u najmłodszych Pań . Co myślicie żeby dać  24h na zmianę z Boxem trochę podgonimy? Czy bardziej stress ??

IMG_20240513_050228.jpg

IMG_20240513_050236.jpg

Edytowane przez tomarax70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...