Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam zwiem się ToMaRaX. To nie moja pierwsza przygoda lecz pierwsza tak duża . Grubo , albo wcale !!! Bez zbędnego przeciągania 💪 Usiądźcie wygodnie porady i zjebki mile widziane😁

NASIONA

Sez: 7 szt 23.03 lecą do wody

2x Fast Bruce Banner Feminizowane

2x Crazy Orange Feminizowane

3x A.M.S. Feminizowane (GHS) - 3szt

Auto 26 szt 04.05 lecą do wody 

6x Gelato LSD Automatic Feminizowane

6x Ak482 Automatic Feminizowane

14x Frost Gorilla XXL Automatic Feminizowane

Szybkie Auto 20 szt  01.06 lecą do wody

 10x Crazy Orange Automatic Feminizowane 

10x Fast Haze Automatic Feminizowane

Nawozy

2x BioBloom 1l

2x BioGrow 1l

2x Big Bud 250ml

Biohumus

Dodatkowo coś na pleśń

Ziemia torf 5.5-6.5 Pojawi się wrzucę fot

Perlit 

Wszystkie rośliny trafia do Boxa na dany okres następnie lecą na spoty . Spoty będą.Zrobione zdjęcia jak coś będą 😁✌️ 

Poniżej domek dla Pań  dojdą frontowe duże drzwi , wiatraki itp . 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_20240317_111813.jpg

IMG_20240317_111846.jpg

Edytowane przez tomarax70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947  Dzięki. Zwierząt i pogody się obawiam (Najbardziej psów 🤣, ale sarny mogły by się też zdala trzymać).  Ale co by nie było zawsze coś z tego będzie. ✌️👊💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomarax70 mam kilku ziomow co próbują outa. To fakt zwierzyna swoją drogą a i farta też trzeba mieć. Pogoda płata figle no wyjebka na koniec może się zdarzyć także jeszcze raz z facikiem bo szkoda takiego arsenału 🤛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 Dokładnie z tą wyjebką za młodego mi kilka razy krzaki wykopali więc w tym roku jak najdalej i troszkę na posesji 😁😉 Będzie gutt Wiara czyni Cuda 💪✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Boczelli napisał:

Sezony jeszcze ok, ale automatow to bym w boxie nie trzymal przed wysadzeniem na dwor.

Słyszałem też i tak a dlaczego? Tydzień max 10 dni przytrzymać i 15 maja na qut

Edytowane przez tomarax70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomarax70 stres, a kazdy stres dla automatow jest nie wskazany. Moim zdaniem jak je 2 tygodnie w boxie przytrzymasz i dasz od razu na out w maju to beda karly. 

Lepiej polowa maja/poczatek czerwca od razu na out. Nie wierzysz, mozesz zrobic czesc tak, a czesc tak i sam sie przekonac ktore beda lepsze  🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Z wielką przyjemnością bym to przetestował , ale z jedynej strony wiem że jak je wsadzę 5 maja do boxa a 15 polecą w ziemię to zawsze już większe będą i odproniejsze nie zawsze znajdę w tyg czas  żeby podlecieć i sprawdzić jak się mają . Zastanawiam się nad kupnem szklarni coś takiego ...

Screenshot_2024-03-19-09-23-43-711.jpg

Tylko pytanie co tam wsadzić myślałem nad tymi Auto 26 szt wsadzić je w połowie maja i niech rosną 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@tomarax70 fajny foliak tylko pamietaj, ze musisz go delikatnie zakopac w ziemi aby wiatr go nie zabral ze soba. Mysle, ze spokojnie na poczatku maja mogl bys wstawiac tam automaty. Ja obecnie mam w szklarni grubo ponad 20 stopni i jedynie chlodne noce powstrzymuja mnie przed wstawieniem automatow. Pamietaj, ze w takiej szklarni musisz zamontowac odpowiednia ilosc wentylatorow. Najlepiej system jak w boxie. Wtlaczajacy + wyciag aby wymieniac powietrze bo ryzyko plechy w namiocie jest bardzo wysokie. Dodatkowo kilka mieszakow zeby ruszaly powietrzem. Ogolnie musisz do szklarni podejsc jak do duzego boxa tylko nie martwisz sie swiatlem🙃

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka Dobra dzięki dziś gadam współlokatorem i myślę że się namówi i może już na następny weekend będzie stał 

2 minuty temu, tomarax70 napisał:

@moonka Dobra dzięki dziś gadam współlokatorem i myślę że się namówi i może już na następny weekend będzie stał 

Fajne bo okna ma i to sporo wiatraki będą wszystko będzie 😅  pomalutku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Boczelli napisał:

@tomarax70 przeciez do tej szklarni to ty ze 200 automatow mozesz wstawic 🤩

Myślę jeszcze nad większą 3x8 ale to dopiero zadecyduję 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomarax70 do 3x8 weszloby okolo 250szt w donicach 11l i zostawiajac miejsce na przejscie. Nie dziekuj, policzyłem za Ciebie 😅

Jestes pewien ze ogarniesz taka ilosc? Wiesz ile to pracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli @Boczelli Właśnie po mału dociera to do mnie zostanę przy mniejszym 3x6 i wsadzę z 26szt tych co mam i zakupie jeszcze 14 szt łącznie 40 tam wleci i będzie wiadomo ile za rok będzie można upchać. Szybkie może i też tam dorzucę w czerwcu zobaczymy 😅

1 godzinę temu, Boczelli napisał:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomarax70 zaczynasz racjinalnie podchodzic do tematu.

Ale jak chcesz leciec w takie grube outdoory to pomysl o boxie na matki pod klony, albo o uprawie na wlasne pestki. Bo na takie ilosci jak chcesz robic to szkoda hajsu na nasiona ze sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli coś w tym jest ale gdzie mi jeszcze do klonowania Panowie skończymy ten rok dobrze .  A w następnym będziemy myśleć . Na pewno jeszcze jeden lub dwa box-y zbuduje do zimy ✌️😉

Zamówię  7szt Auto Banana Blaze Feminizowane (DP i to tyle w tym roku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wczoraj po mierzyłem jednostkę światła. Okazało się że mam około 25 lamp po 2.5tys lum wiec można budować boxa 🥳😁 Poniżej zdjęcia pomiarów.

IMG_20240319_174507.jpg

IMG_20240319_174528.jpg

Aktualna temperatura i natężenie światła(39k lum)w box-ie za duża wilgotność dziś jadę po pochłaniacze wilgoci .

IMG_20240319_174230.jpg

IMG_20240320_045308.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...