Skocz do zawartości
Kimbylem

2x RUNTZ MUFFIN 1x Mimosa x Orange Punch 1x SPECIAL KUSH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich 

Zapraszam do zaglądania na moją fotorelacje w planach mam docelowo 4 roślin w 11l donicach weg max 25/30 dni trening jaki będę wykonywał 2xTopping oraz rozkładał siatkę SCROG 

Namiot 80/80/160

Nawozy PLAGRON cały komplet oraz PH- CallMag Biobizz

Lampa Mars Hydro FC-E3000 300w

Wentylator Kanałowy 220/280m3

Wiatrak mieszający 

PH metr EC metr

Dzisiaj liczę jako pierwszy dzień od wyjścia z ziemi 🌎 muszę się ratować grzejnikiem jak narazie ale nie pobiera aż tyle prądu jak sądziłem bo chodzi Lampa na 35% wiatrak mieszający oraz grzejnik i pobiera ok 5 KW na dobę więc nie tak źle ale już pogoda się robi więc zmienię ogrzewanie na dniach 

pozdro dla wszystkich i z fartem 

 

IMG_0668.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester to już któraś z koleji 

Dzień 7

Od dzisiaj zaczynam rozkręcać rośliny dostały mała dawkę Ukorzeniacza oraz Enzymy w tym Tygodniu planuje przesadzić w 11l donice ziemią Growmix 

IMG_0687.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michal Jan sam jestem ciekaw tych odmian okaże się w praniu 😂😊

11 Dzień 

Byly przesadzone wczoraj do stałych dobić niech sobie rosną na dniach pewnie pierwszy Topping wjedzie 

IMG_0701.jpeg

IMG_0703.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 21

Rosliny rosną jakby rosły na drożdżach od jutra zaczynają pracować 12/12 są po jednym Topping jutro rozkładam siatkę i lecimy dalej 👍👍

IMG_0720.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przy tej ilości kup drut i naginaj lepsze rozwiązanie jak dasz siatkę to już nie ruszysz donic a na drutach możesz a 4 sztuki są do ogarnięcia na drucie.  Mam 9x zobacz Bruce banner relacje. Nie używam siatki jeszcze 

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanko czy ja mogę wyciąć te wiatrakowe liście ? Czy nie bardzo ? Jeśli tak to przed wył lampy by miały regenerację ?

IMG_0725.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ruszał nie przeszkadzają niczemu jeszcze a roślina łapie światło po toppingu i drutowaniu jak zaczną to ✂️✂️

Robiłem test w jednych nie ucinałem a w drugich tak i u mnie wyszło że te które dłuzej trzymałem rozwijały się lepiej a później już były zarośnięte to i tak wycinałem te które przeszkadzały jeżeli nie zależy ci na czasie to tnij będzie łatwiej się trenować nic ci nie przeszkadza i widzisz gdzie chcesz dokładnie prowadzić galezie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 27/6/0

Rośliny są po fryzjerze i chyba jeden dzień dochodziły do siebie tak mi się wydaje ale tego nie określę na 100%

Jak narazie zapodaję ukorzeniacz i enzymy co drugie trzecie podlanie i dałem raz CallMag  bo jak narazie nabite są azotem i wstrzymałem się od zapodania Grow czy Bloom a wy co zapodajecie po przełączeniu ? 
 

IMG_0742.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 6

Roslina zrobiłem fryzjera chyba ostatni w ich karierze co do niedoborów to jak narazie nic nie widzę 😊

IMG_0791.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...