Skocz do zawartości
Regzaaa

GELATO LSD x2 Led 140w

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Regzaaa napisał:

Czemu? Nie mam pojęcia wszystkiego dostają tyle samo...

Bo każda pestka jest inna,bo korzeń rozwinęła słabszy. Od podlewania zapewne. 

Magnez według mnie. Chociaż mógłby być i wapń.

Za dużo fosforu może Ci blokować. Nie piją tyle co zawsze bo nie muszą pobierać składników ( pić ) bo mają ich pod korek. Skupił bym się na potasie w tej chwili. A bloom lepiej zastąpić fishmixem. Mam nadzieję że dobrze podpowiadam. A pH do 7 to super wynik,teraz i tak lepiej trzymać 6.5 do 7 

Pozdrawiam 🤚

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik kurde myślisz że są przeładowane? Też o tym myślałem ale z drugiej strony dostają wszystkiego ile tabelka chciała a czasem nawet mniej. Ostatnio przeładowałem ja azotem, więc nie podawałem ani grow ani blooma bo oba mają go dosyć sporo, więc teraz jak już azot zszedł to podlałem już bloomem. Spoko wiem że mniej piję bo czuję i widzę po ziemi dlatego od jakiegoś miesiaca ta dostaję mniej o ok.500ml. Leje im średnio teraz co 5-7dni, i 1 na 3 podlania to woda. pH rzędu 6,6 teraz na runoffie więc całkiem wporzo. Dzięki za rady teraz ma mi przyjść samo pk tylko nadal jak mówisz że może być przejedzona fosforem to dużo te pk nie pomoże. Może zrobić im flusha?

A a co do calmagu to może im zrobię oprysk coby nie płakały, wczoraj im dodalem calmagu do picia myslisz że wystarczy? 1ml/L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Regzaaa czy przeładowane fosforem, hmm tak najbardziej mi to pasuje. Ręki nie dam uciąć. Oprysk to dobry pomysł. Szczególnie solą gorzką. Calmag też da radę z biobizza bo azotu nie ma, nie stosowałem przez oprysk, ale chyba też da radę. A podanie pk, ja bym zaryzykował i odpuścił inne nawozy na rzecz pk i obserwacji. Calmag w mgiełce a do gleby pk i wyciągaj wnioski. Wydaję mi się że powoli ale nabierają masy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 109, 104 od wyjścia z ziemi, 54 dzień kwit.

Dzień dobry dzisiaj dostały sama wodę z calmagiem i topmaxem. Po 2,5L pH 6,5, runoffu nie mierzyłem ale zapewne w okolicach 6,6.

Jedna widać ewidentnie że dochodzi druga znacznie wolniej. Ostatnio miałem zrobić oprysk calmagu ale nie chciałem ryzykować pleśni. A no i zamieniłem je miejscami.

IMG_20240625_112840_(2268_x_4032_piksel).jpg

IMG_20240625_112835_(2268_x_4032_piksel).jpg

IMG_20240625_112825_(2268_x_4032_piksel).jpg

IMG_20240625_112819_(2268_x_4032_piksel).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...