Skocz do zawartości
xhardkore2213

Ponawiam zapytanie Żółte koncówki liści

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

30 dni co 2 dzień lane woda , szczerze nie zwracałem uwagi ile wody dostawały, jest to pierwszy projekt testowy żeby wychwycić jak najwięcej błędów, wiem na pewno już za miały za mało światła , za szybko dostały pierwszy nawóz po którym przy hamowały ,ziemia była jakas balkonowa żeby tylko pH było dobre, za na ten moment mają około 5700 lumenow w piątek dorzucę jeszcze z 1300 grow 0.16 M2 doniczki też za małe bo gdzieś 2 litrowe ale szkoda mi tego wyrzucać chce żeby dotrwały do końca patrząc na inne w tym dniu są dwa razy większe ale tak jak powiedziałem szkoda mi wyrzucać 

@vego1989 chyba że nie ma sensu się męczyć i zacząć nową przygodę z afgani automatic ? Jak myślisz ?? 

Edytowane przez xhardkore2213

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automaty 18/6 na początku nie było programatora czasowego więc czasami rozjeżdżały się te godziny @vego1989 , chodzi mi o to że patrząc u innych w tym dniu już są kozaki duże a tutaj wygląda jak nie wiem może z 15 dzień nawet nie mam jeszcze inne pestki pytanie czy trzymać czy nie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xhardkore2213 ja bym to pojebal i nowe wysiał...30dni kwitnienia niemwidac i są wielkości 10-14dniowych sadzonek...może masz też źle warunki, temperatura wilgoynosc...

Ale to Twojeni Twoja decyzja, możesz trzymać może coś z tego będzie 

Potrzebujesz na tego boxa 8k lumenów. Co za lampy masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@xhardkore2213 jak kolega wyżej napisał. 30 dni automat to już powinny kwitnąć. Ja tak samo bym postąpił wywalił i nowe zasiał. Polecam jednak wydać te kilka groszy na ziemię. Za 40 50 zl idzie na prawdę dobrą ziemię kupić allmix np. I na prawdę robi robotę. Nie musisz się przejmować ani niC. A z takiej doniczkowej to zaraz jakieś zarazy. Pleśń następnie mszyca 😕. Przerabiałem to już. Podstawa to dobra ziemia, Odpowiednia ilość światła, dobra wentylacja, mierzyć ph i jakieś podstawowe witaminki ale dawać jak się roślina prosi. I za nie wiele można wiele zdziałać. Sam teraz lecę na byle jakiej lampie ledowej 45 wat. Na biohumusa mi to nie wygląda. Byłyby dodatkowo plamki. Według mnie za szybko podlałeś oraz możliwe że za często. Też jest możliwość że za wcześnie podałeś calmag. Osobiście nie słyszałem by dawać calmag w fazie wzrostu. 

20240306_082923.jpg

Edytowane przez szczebrek94.1994@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szczebrek94.1994@gmail.com przy 100 W led spidera byl slaby wynik wiec jaki moze byc przy 45 w ?? dobrze ci pisza zdecydowanie za malo swiatla 

@xhardkore2213 jasny kolor lisci ? zolte koncowki ? chcialy azotu jesc am am nawozow , po co wybieracie na 1 raz automat jak jest trudny do ogarniecia?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szczebrek94.1994@gmail.com nacisnij pod postem wspomnij a wtedy kogos powiadomisz o poscie ? czekac 3 4 msc dla 100 g ? czy lepiej w tym samym czasie miec 200 -250 g ? juz nie zapytam gdzie jestes i czy w tym czasie nie bedzie lipy ?? a zlota zasada mowi :czas to pieniadz ? to tylko sugestie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...