Skocz do zawartości
murzynek420

3x Gorilla cookies auto 0.36 viparspectra 5!

Rekomendowane odpowiedzi

@WBB nie powiedziałem że ma być za dużo światła, ale jak dasz za dużo to luźne się nie zrobią, więc myślę że to za mało swiatla

@murzynek420ile cm nad roślinami masz lampę? Ściągnij na tel ppfd meter, i zmierz ile na wysokości topów światła mają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad najwyższymi to zaledwie parę cm, naciagam je trochę żeby je odchylac od lampy. Reszta +-20 .  Zdaje się że sto procent za blisko lampy. Może być za gorąco albo za mocne światło że względu na odległość lampy. Porobie jakieś haczyki pościągam te łodygi do ścianek.  Strasznie mi przykro że popełniłem taki błąd przy budowie tej skrzyni.. Wystarczyłoby 10  - 15 cm, a tak to tyle dylematów i ograniczeń. A jak wasze namioty ze szczelnoscią? Mój wygląda bardziej jak komoda i jest na kółkach goście go nie widzą, mogę też go wywieźć. No i z zajawki go zrobiłem dla satysfakcji i wgl dlatego nie poszedłem w namiot i teraz mi szkoda go zamienić, a przerobić ciężko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@murzynek420 może od wilgoci ci te topki takie luźne się robią, ja jak mi topek prawie dotykał lampy mars hydro 300w ustawionej na 100% to się cukrowe liście tylko popalily, i lekko wysechł, ale top był zbity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, witam Panów po raz kolejny w tym tygodniu 😄 mam wrażenie ten szczyt robi się żółtawy/brązowy, przez micro wszystko z nim w porządku a nawet pojawiają się pojedyncze bursztynowe trchiomki. Bać się tego? Nie chciałem już używać Leaf coata, może ostatni raz spsikać rośliny?  Ten bursztyn też tak szybko się pojawia, miałem odstawić nawozy w następnym tygodniu. Może w ten weekend ostatnie podlanie? 

IMG_20240426_134757.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mega problem z tą wilgotnością, pochłaniacze na zawieszkach nic nie dały, jeśli już to mało. Znacie jakiś tani sprzęt lub sposób do osuszania? Boję że się ten top zaczyna gnić dlatego nabiera ciemnych kolorow . co robic. wrzucam 2 zdj do porównania. 

IMG_20240427_093520.jpg

IMG_20240427_093505.jpg

GÖTZE & JENSEN DH500 Osuszacz - niskie ceny i opinie w Media Expert 

czy cos takiego to ma sens ? wentylacji teraz nie poprawie , a wentylator jest i tak mocniejszy niż przewidywany.
 

Edytowane przez murzynek420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@murzynek420 ile masz tej wilgotności?

Nie żartuj z tym osuszaczem, już ci pisałem mnie budżet nie ogranicza, zacząłem od osuszaczy, co do 10/15 roślin było głupim pomysłem, bo są prądożerne, i grzeją powietrze, to co wysłałeś to zabawka dla dzieci nie osuszacz zbiornik 0.5l 🤣🤣🤣 Co najlepsze to kurwa kup zajebisty wyciąg, mnie prądu zużyjesz jeżeli powietrze puszczasz na dwór, druga sprawa skontroluj wilgotność poza boxem, jak masz w miarę ok, to zamontuj wyłączający, i przy takich ilościach roślin nie rozśmieszaj mnie z osuszaczami, bo zabulisz za to ostro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę razy w ciągu nią go wietrze, ale za każdym razem jak otwieram wraca do 70 %. Dwie zawieszki dałem przed wczoraj to woda się w nich zbiera, ale ile to sensu ma tak na prawdę... Nie wyrzucam wyciągu na dwór, mam filtr węglowy i wentylator chyba 186mh3 . U mnie w chatce też nie jest najmniejsza Wilgotność, zaraz wystawie higro. Czy chodziło ci o wtłaczający?  Cholera no, a jak ci ten topek wygląda? Może trzeba go odsunąć od reszty i wyciąć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@murzynek420 złap listki co z niego wychodzą jak pociagniesz i wyjdą ci luźno, opierdol go, jak masz je wysuszone nie sugeruje się tym, ale jak wyglądają w miarę zdrowo i możesz je bez wysiłku oderwać, to upierdol go, ale na zdjęciu wygląda w miarę ok 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@murzynek420 ten szczyt wyglada dobrze, nie widac ognisk plesni. Z tymi pochlaniaczami i malymi osuszaczami daj sobie spokoj. 

Albo kup porzadny osuszacz, albo jak masz boxa w suchym pomieszczeniu to popraw cyrkulacje powietrza. 

 

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest dzień 69, wdg producenta mają mieć 11 tyg czyli 77 dni. Ostatni raz podlalem nawozami wczoraj od jutra czysta woda , kupie jutro mocniejszy wentylator. Ciekawe czy mocniejszy wentylator to nie będzie za niska temperatura. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...