Skocz do zawartości
murzynek420

3x Gorilla cookies auto 0.36 viparspectra 5!

Rekomendowane odpowiedzi

Liście usuwane na bierząco codziennie. Plecha. Ściąłem ją curringuje ją w wodzie. Na ostatnim poście już ciemnieje ale nie byłem pewny i dupa. Dwie całe bez ognisk, zobaczymy. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siema, szykuje się na zbiory, ale na jednej panience pojedyncze białe słupki, ale dużo bursztynu pod micro, nie wiele zjedzonych wiatraków na plukance. ta z foxtail sporo białych słupków, przewaga mleka, liście zjedzone bardzo. Ogólnie już dziś chciałem ścinać nie pełny bursztyn, ale te wiatraki i pojedyncze białe słupki zaczęły zastanawiać i schowałem ją z powrotem. Termin płakania wypada mi na pn, wiadomo jest różnie.  Co robić. Czekać aż te słupki zbrazowieją do końca? Tą z foxtail potrYmac tydzień dłużej? 

IMG_20240511_102622.jpg

IMG_20240511_102627.jpg

IMG_20240511_102641.jpg

Edytowane przez murzynek420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@murzynek420ja bym ściął ta z foxtailem

Ona puści ci prawdopodobnie takie korony, w lufę chujowo się wbija

I twarde takie w chuj się to robi, potrafi lufę zapchać 

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@murzynek420 Kurwa ja scinam różne full mleko, bursztyn, trochę bursztynu, jak nie miałem co palić ścisłem w 60 dniu wedding chesse cake auto co miało 10 tyg rosnąć 🤣🤣 I też było dobre jaranie, ale to mutant był i szybko rósł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...