Skocz do zawartości
Tester

RSO - Rick Simpson Oil

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19/07/2019 o 15:19, Patrick napisał:

 

 

W dniu 19/07/2019 o 15:19, Patrick napisał:

 

 

W dniu 19/07/2019 o 15:19, Patrick napisał:

to proste, koncerny farmaceutyczne trzymają na wszystkim łapę, zainwestowali w różne maszyny i laboratoria i jak by teraz mieli się przekwalifikować to stracili by dużo kasy, i dobrze zarabiają na chemi opłacają media i polityków im nie na rękę marihuana 

Dokladnie na tym to polega.Generalnie Im dluzej sie leczysz i im wiecej lekow przyjmujesz tym lepiej, poprostu wzorowy obywatel .Tak naprawde Ty nie masz sie calkowicie wyleczyc, Ty masz sie w idealnym przypadku  leczyc cale zycie 😉 Ja mam za soba ponad 20 lat walki z depresja, regularne wizyty u "specjalistow" na lekach ktore mialy takie skutki uboczne ze sie wszystkiego odechciewalo, powaznie. To nie bylo zycie, to byla wegetacja wspierana coraz to nowszymi lekami w coraz wiekszych dawkach i przeroznych kombinacjach. Nie bede sie teraz w ten temat zaglebial, napisze tylko ze dokonalem radykalnych zmian w swoim zyciu i na dzien dzisiejszy czuje sie wysmienicie. Nie biore juz  lekow na depresje, zamienilem je na susz marihuanowy ktory oczywiscie sam sobie produkuje 😉

Mariuana jest i zawsze byla kontrowersyjnym tematem, wsrod np. farmaceutow. Komus poprostu bardzo na tym zalezy zeby ta roslina nigdy, przenigdy nie wyszla  z podziemia. Oraz na tym zebysmy wszyscy grzecznie chodzili do apteki i bardzo czesto placili grube pieniadze za cos co nam bardziej szkodzi jak pomaga. Tutaj niestety tylko nieliczni zacznal dzialac na wlasna reke, prubujac sobie pomoc i szukajac wlasciwego dla siebie rozwiazania   sytuacji. Cala reszta czesto nie wiedzac ze mozna inaczej, dalej bedzie stala w kolejkach po recepty, napedzajac tym samym to bledne kolo.

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo Jesu
W dniu 19/07/2019 o 15:18, Filozof napisał:

większości krajów na świecie też z tym jest ciężki temat, wie ktoś dlaczego tak się dzieje ?

Żeby kurwa zdrowym nie być,dobry pacjent to chory pacjent,leczyć,leczyć aż do śmierci.Wycisnąć ile się da,później jeszcze zakład pogrzebowy i ksiądz zarobi. Taka polityka,dlatego jestem anarchista. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...