Skocz do zawartości
Tester

RSO - Rick Simpson Oil

Rekomendowane odpowiedzi

Rick Simpson i jego Rick Simpson Oil (RSO)

                                                                                                          LtTj87Lv_400x400.jpg

Rick Simpson Oil lub RSO jest skoncentrowaną forma oleju z konopi, który leczy różne choroby w tym raka.

Rick Simpson odkrył lekarstwo na raka w 2003r., kiedy u niego samego zdiagnozowano raka podstawnokomórkowego skóry. Był zaatakowany przez niego w 3 miejscach, na szyi i twarzy. Rick nie miał nic do stracenia i podjął leczenia na własną rękę, Rick przez rok czasu przyjmował olej z marihuany który sam zrobił. Leczył się z powodu innych chorób, ale przy okazji usłyszał że naukowcy ustalili że olej z marihuany może zabijać raka u myszy, więc doszedł do wniosku że może pokonać raka tym olejem. 

Olejem RSO pokonał raka

Rick podjął decyzje o leczeniu, zastosował olej z marihuany na raka skóry. Nasączył bandaże olejem i owinął tam gdzie miał zmiany skórne. Mineły 4 dni, po tym czasie postanowił sprawdzić czy są jakieś efekty. Efekty był piorunujący rak ze skóry zniknął, w przeciągu 4 dni pokonał raka olejem z marihuany.

Rick chciał o swoim odkryciu porozmawiać ze swoim lekarzem, ale ten nie chciał z nim rozmawiać na ten temat. Pojechał do różnych organizacji które zajmują się walką z nowotworami i również nikt nie chciał z nim rozmawiać. Rick się nie poddał, zaczął sam uprawiać konopie u siebie w ogródku i wytwarzał z nich olej, dzielił się z innymi ludźmi w potrzebie. 

Ile zrobić i ile zażyć ?
Z ok (500g) suchych jak wiór kwiatów pozyskasz przeważnie ok. 2 uncji (55-60mL) wysokiej jakości oleju. Ponoć taką ilością można wyleczyć większość przypadków raka. Dawkować należy stopniowo ze względu na moc olejku. Ilość zalecana na początku leczenia to jedna kropla wielkości połowy ziarenka ryż stosowana dwa razy do czterech w ciągu dnia. Po czterech, pięciu dniach można zwiększać dawkę. Po jakimś czasie twój organizm może wytworzyć tolerancje i dawki  trzeba było by lekko podnieść. W sytuacji gdy pacjent cierpi, należy zwiększać dawkę do momentu kiedy ból minie. Olej z marihuany wysokiej jakości powinien łagodzić bóle, również może być stosowany na urazy zewnętrzne aby zmniejszać bóle.

Czy po oleju można być na haju?
Jeśli olej będzie przyjmowany według zaleceń to nikt nie powinien być na haju. 
 

Czy się uzależnię?
Olej z marihuany nie jest uzależniający, bierze się go na daną dolegliwość, po kuracji nie występuje ciąg do olejku.
 

Czy olej z nasion konopi to to samo?

Kategorycznie nie, olej z nasion konopi jak sama nazwa mówi jest robiony z nasion, oczywiście posiada on swoje jakieś właściwości zdrowotne lecz nie takie jakie posiada olej robiony z kwiatostanów marihuany.

                   Rick-Simpson-Oil-Cure-The-Lills.jpg
Czy wszystkie odmiany marihuany są takie same?
Nie. Są różne konopie które mogą inaczej działać. Wybór obecnie jest łatwy, wiele sklepów sprzedających nasiona marihuany posiada w swojej ofercie specjalne odmiany medyczne.
 

Jak stosować?
Olej z marihuany może być stosowany na kilka sposobów, poprzez waporyzacje, stosowanie doustne lub miejscowo. Olejek można dodać do kremu lub maści jeśli masz zamiar go stosować zewnętrznie na skórę. 


Gdzie mogę uzyskać informację o wytwarzaniu olejku ?

Zacznijmy od tego że proces wytwarzania olejku powinien być wytwarzany w odpowiednich warunkach przez profesjonalistów przez odpowiednie urządzenia. Oczywiście olejek można zrobić samemu lecz jest to proces niebezpieczny dla tego nie powinien być wytwarzany przez osoby które nie mają wiedzy na ten temat i nie bierzemy odpowiedzialności za to co może nastąpić w efekcie błędu w wytwarzaniu olejku.

Przykładowy filmik z produkcji olejku 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w większości krajów na świecie też z tym jest ciężki temat, wie ktoś dlaczego tak się dzieje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to proste, koncerny farmaceutyczne trzymają na wszystkim łapę, zainwestowali w różne maszyny i laboratoria i jak by teraz mieli się przekwalifikować to stracili by dużo kasy, i dobrze zarabiają na chemi opłacają media i polityków im nie na rękę marihuana 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Politycy i różnego rodzaju kartele tak naprawdę sieją zło gdyby ich nie było zwykłemu człowiekowi było by lepiej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ziomek w Holandii sam robił taki olejek, tylko trzeba się znać aby zrobić go poprawnie i bezpiecznie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla jakiegoś znajomego, z Polski który przyjechał do Holandii i coś tam leczył 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

                       RSO

30g suszu (oczywiście CBD)

Spirytus- tyle by zalać susz. Użyłem 400ml i jeszcze trochę do wypłukania resztek. W sumie 0.5l ale dało się mniej, nie ważne.

 

IMG_20201123_193905.jpg

Rozdrobniony susz do piekarnika na 30-40min w temperaturze 110-120°C

Następnie do słoika i zalać spirytusem

IMG_20201203_222411.jpg

Zamieszać raz na jakiś czas. Po kilku dniach odcedzić przez gaze lub filtr do kawy tak by został czysty płyn.

W mniejszym naczyniu odparowywać najlepiej w kąpieli wodnej

IMG_20201129_145910.jpg

W miarę odparowywana dolewać jeśli płynu jest na tyle. To długi proces. Kuchenka była ustawiona na 60st, czasem zwiększałem na 80. Pod koniec zostaje co raz bardziej gęsty płyn i trzeba wtedy bardziej pilnować by nie przypalić. Robi się to aż przestaną wydobywać się banki powietrza, wtedy etanol odparował

IMG_20201129_202051.jpg

Z tych 30g wyszło 6ml olejku o mocy ok 98% (przynajmniej tyle powinien mieć ale kto to sprawdzi)

IMG_20201202_220712.jpg

Olejek CBD nazywany jest Łzami Feniksa, ja ten olejek nazywam Jadem Skorpiona.

Osobisty tester po 2 kroplach był porobiony prawie dobę. Widział piekło i siebie w nim, nawet zaczął się przez chwilę bać więc zapadła decyzja by zrobić z tego 20ml po ok 30%. Będzie łatwiej dawkować i będzie bardziej płynny bo taki surowy jest gęsty i lepki.

Zalecam uważać przy przyjmowaniu Jadu Skorpiona bo to nie jest blant z tytoniem przy grillu tylko Kiler Morderca.

Wszystko z głową, pozdrawiam

Edytowane przez Bimbrownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 nie jestem pewien czy nada się to do e-peta chyba, że do vapka na olejki.

Tak myślę, że do e-peta gdyby rozcieńczyć z olejkiem jakimś w proporcji 1:10 mogło by zadziałać. Miałem kiedyś syntetyczny i w takiej proporcji bo dużym buchu z grzałki Mesh urywał nogi. Jedyny plus był taki, że trzymał ok 1h i zejście było tak samo szybkie jak wejście, pyk pyk i człowiek "trzeźwy"

@zielonyjamajczyk Czy odważny? Raczej lekkomyślny bo co to 2 krople. Z ciastkami też tak było. Zjem 3... A później- dobrze, że tylko jedno zjadłem jak mówiłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik nie ma co nigdy przesadzać jak się nie zna tematu, ja mimo że mogę o sobie powiedzieć palacz zawodowy to nigdy nie wyrywam się jak pojebany na coś czego nie znam, zawsze lepiej testować od mniejszych ilosci (chociaż ostatnio z moim budyniem nie kalkulowałem i zjadłem cały naraz z 25 g liści i małych topków, co było lekka przesada) 

Co do olejku to właśnie mam podobno jeden z lepszych waporyzatorow ghost mv1 i z niego chciałem skorzystać, ma jedną specjalna wkładke na olejki. To te sitko włożone w kapsułkę na zdjęciu, ma zapobiegać przedostawaniu się olejku do grzałki. 

img_2633.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik oooo,   olejek rso. Widze ze kolega tez lubi czasami troche mocniej poleciec ?

 

Ps. nie moge przeczytac wiadomosci od Ciebie, bo nie otwiera mi sie skrzynka. To juz standard na tym forum. Czat tez nie dziala.

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...