Skocz do zawartości
wanda

Juz czy czekac apple fruit auto

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myslcie zbierac juz czy jeszcze chwilke poczekac sorki za slaba jakosc ale jak widac najnowszy iphone ma problem z przyblizeniem ktorego nie ma pierwszy lepszy samsung

IMG_5448.jpeg

IMG_5444.jpeg

IMG_5445.jpeg

IMG_5447.jpeg

IMG_5446.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@wanda czesc który tydzien kwitnienia?? Na moje to jeszcze bym trzymal zdjęcia trichomow słabej jakości 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Lady Green nie kwiestionuje ze ma racje xd 
pestki wsadziłem około 25 stycznia
świeciłem 24h ale po dostaniu opierdolu od tutejszych uzytkownikow forum przelaczylem na 18/6

Edytowane przez wanda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@wanda jeszcze duzo czasu potrzebują wg mnie, topy dopiero się budują. Dajesz im jakieś odżywki? 

Edit: czy to te same rosliny wklejałaś/wklejałeś(?) tu na forum 20 stycznia? 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green okok to sie posłucham mistrza, lałem im troche azotu najpierw ale przestałem gdy zaczeły kwitnac teraz leje calmag, topmax,bio grow od biobizza  tutaj dla porownania zdjecie kiedy zaczelo kwitnacIMG_5352.thumb.jpg.56655f9a2bf4a69cc8c80222ed1f3fa1.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wanda to zmienia troche postać rzeczy... Roślina zaczyna kwitnąć gdy pojawiają się pierwsze pojedyncze pistile, te białe włoski, na tym zdjęciu ona nie zaczyna kwitnąć a kwitnie juz dobre... no z 2 tygodnie? Może nawet trzeci...? sama nie wiem.

Wygooglaj sobie fazy kwitnięcia marihuany tydzien po tygodniu, z obrazkami, będziesz miał lepszy pogląd jak to się odbywa i wtedy oblicz jeszcze raz jak długo już kwitną. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Lady Green ta roslina to taki ewenement ze doslownie w miej niz 48h cos takiego zrobila dlatego wstawialem tez posty z zdziwieniem ze ja kto zaczela kwitnac po 2 tygodniach 
Wiem jak wygladaja fazy kwitnienia wlasnie dlatego tez dalem to zdjecie xd

 

Edytowane przez wanda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wanda qmam, faktycznie dziwna sprawa... 👀

Ale i tak jest tu zbyt wiele niedomówień, na tych zdjęciach z 20 stycznia ona juz kwitnie więc nie mogła pestka trafić do ziemi 25 stycznia tak jak napisałeś. 

Na moje oko masz teraz jakiś 6 tydz flo, ale to czysty strzał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Lady Green to inne rośliny tamte co wstawiałem wyjebalem do smieci
i wsadziłem odrazu nowe czyt tego goscia na zdjeciu

Edytowane przez wanda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green tam zawaliłem sprawe za wczesnie zaczalem nawozic woda o zlej ph i poradzili mi poprostu ze lepiej wsadzić nowe niż meczyc sie z tamtymi, tak pestki z tych samych dostaw i te same

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te zdjęcia dzieli 2 tygodnie (a z Twoich postów tak wynika) to przyrost jest chyba ok, potrzebują jednak jeszcze kilku tygodni wg mnie. 

Ktoś mądrzejszy musi Ci doradzić, też się dopiero uczę a z automatami to miałam kontakt jedynie na oucie więc doświadczenie praktycznie zerowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wanda Zamów lupę zwykłą   albo na telefon !   zrób dobre zdjecia tricho  i po sprawie będziesz miał czarne na białym  w jakim jest stadium kwitnienia  ( nic prostszego )  🙂

Też uważam że jeszcze jej dużo brakuje ale poczekamy na dobre zdjecia 😉 więc ziom zamawiaj.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 zamów z Ali mikroskop pod tel super sprawa

Nie musisz się nachylać jak chcesz np w środku spr tylko wkładasz rękę patrzysz jak wygląda na tel i masz przycisk do robienia zdjec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...