Skocz do zawartości
moonka

Pineapple kush auto (99% auto ale...), 30x90x145, kingbrite 240W, BIO

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym poddasze wypelnil slodki zapach topow. Orion zaczyna o sobie dawac znac bo jade z nimi bez filtra i raczej nie bede go montowal😅 dostaly dzisiaj podwojna dawke bio bloombastic. Mango okolo 0.5litra bo wiecej za cholere nie chce lykac a orion literek tak jak ostatnio. Zamienilem je miescami zeby bardziej dmuchalo na oriona a w weeken bede dodawal po kilka dodatkowych mieszakow do boxow. Chce obstawic boxy w kazdym rogu mieszkami po 4szt na namiot. Wiaterku nigdy za wiele a przynajmniej bedzie dobrze przedmuchane i plecha nie bedzie mi psuc zycia😂

20240426_202730.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36 dzien flo i 57 dzien ich zycia. Jednak musialem zamontowac filtr bo smrod obudzil mnie wczoraj w nocy a dodatkowo mam gosci z Polski wiec... 🤷‍♂️ Pytanie do ludzi, ktorzy prowadzili juz oriona f1. W jakim cxasie wam doszedl? Pytam bo ciezko mi jest ocenic po wygladzie ile im moze brakowac do pelni szczescia😅

20240428_182928.jpg

20240428_182923.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli @vego1989 czyli jak by dobrze poszlo to udalo by mi sie po tych automatach zrobic jeszcze jedno szybkie grow z f1 w roli glownej zanim duzy box bedzie gotowy do scinki😁 w duzym bede przelaczal na flo za jakies 2 tygodnie wiec w teorii wszystko powinno sie zgrac w czasie bo od teraz mam okolo 12 tygodni aby dokonczyc obecna f1 i strzelic jeszcze jedna🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 ja tylko wyginalem na poczatku a pozniej zostawilem ja samopas. Nic nie wycinalem i tak zostanie do konca. Mi popcorn nie przeszkadza bo jara go moja zona i mam z nia w ten sposob spokoj😂🙈 dodatkowo u mnie rosliny sa bardzo niskie bo nie pozwalam im szalec ze wzgledu na wysokosc boxa a wiec i plon bedzie mniejszy🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzien i podlewanko. Dostaly standardowe dawki czyli 0.5 mando i 1litr orion. Wygladaja co raz ciekawiej i widac, ze juz niebawem nadejdzie ich koniec. Orion przybiera w oczach. Kazdego dnia widac, ze iest go co raz wiecej. Mango rowniez nabralo tempa i topy robia sie grubasne ale ma ich malo... Zdjecia brak bo sie najaralem i zamotalem sie troche przy boxieyslac, ze zrobilem foto😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szamayo wieczorem bede buszowal na poddaszu to postaram sie nie zapomniec. Poza tym co sie tak uparles. Kwiatkow nie widziales?😂 wszyscy mamy bardzo podobne😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szamayo specjalnie dla Twoich oczu😉😂 

Zamowilem jeszcze kilka innych F1😅 podoba mi sie jak szybko rosna i chce nini nadrobic braki🤣

20240501_193118_compress76.jpg

20240501_193118_compress76.jpg

20240501_193133_compress23.jpg

20240501_193152_compress67.jpg

20240501_193122_compress15.jpg

20240501_193214_compress39.jpg

20240501_193209_compress34.jpg

20240501_193241_compress55.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...