Skocz do zawartości
moonka

Pineapple kush auto (99% auto ale...), 30x90x145, kingbrite 240W, BIO

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli no prosze🙂 ja ostatniego spawalem zawodowo jakies 12 lat temu😅 dzisiejszy dzien byl dla mnie jak maly flashback 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, moonka napisał:

 Trzymali byscie go/ja czy poszla by do kontenera?😅

U mnie pewnie poszła by na masło razem z innymi liśćmi i odpadami... (ta moja trzecia ayahuasca właśnie też czeka aż uzbiera się coś więcej po żniwach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green pineapple juz stoi na podworku a jak zrobi sie ciemno to musze gdzies ja wyniesc bo do kontenera na zielenine troche niebardzo z calym krzakiem😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro pierwsze podlanie herbatka. Wstalem dzisiaj o 5 rano zeby ja wstawic a jutro o 6 gdy tylko zapala sie swiatla podlewanie. Mysle, ze przyjma po litrze bez wiekszego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szkoda mi jej wyrzucac wiec postanowilem ja gdzies zakopac😂 jednak po przemysleniach zostanie ze mna ale na podworku😂

20240410_201448.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie natury technicznej. Jako, ze nie bylem pewny czy pineapple to auto czy sezon to swiecilem mu 12/12. Po czasie doszly do niego pozostale automaty i rowniez dostawaly 12/12 zeby nie robic burdelu. Pineapple juz nie ma i czy jesli teraz przelacze im na 16/8 to zaszkodzi im to w jakis sposob? Lub przynajmniej 13/11 zebym mial czas po pracy zerknac co sie znimi dzieje. Obecnie wracam i swiatla sie wylaczaja. Jedyna opcja zerkniecia to jest 6 rano co srednio mi odpowiada😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@moonka nie powinno im zaszkodzic. Automaty nie sa fotoperiodyczne. Mozesz zagladac im w nocy bez problemu

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym pewnie dowalił 20/4 no i jak to są automaty to możesz zaglądać kiedy chcesz do namiotu.... tylko w nocy będzie ciemniej w boxie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Okolo 22 dzien flo. Szczeze, to srednio sie nimi interesuje przez ostatni tydzien. Dbam tylko zeby mialy wilgotna ziemie i nic poza tym😅Dzisiaj dostaly czysta wode w ilosci 1litra orion i 600ml mango. Mastepne podlanie zapewne w srode i wleci druga dawka herbatki. Planuje podac ja 3 lib 4 razy w zaleznosci od tego jak beda sie rozwijaly topy. Narazie na przemian z czysta woda a gdy topy zaczna nabierac ksztaltu zaczne podawac bloombastic. Ostatnio chyba sie z nim pospieszylem bo efekty widzialem dopiero w drugiej polowie flo i wlewanie go wczesniej bylo bez sensu. Jutro musze zdjac z nich odrutowanie zeby odsunely sie troche od scianek boxa bo jest troche ciasno i w przyszlosci moze to byc problem. Juz teraz wiem,  ze ten boxik bedzie sluzyl w tylko jako propagator bo do pelnej uprawy jest za maly

20240414_202021.jpg

20240414_202030.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Herbatka podana. Orion przyjal okolo 1.2litra a mango polowe tego. Nie wiem czy obralem odpowiednia technike podlewania ale zawsze leje wyznaczona wczesniej dawke + troche aby delikatnie przelac doniczke. Wyleci kilka kropel i stop. Tym sposobem prowadzilem wczesniejsze rosliny i chyba sie sprawdzilo wiec kontynuuje podlewanie w ten sposob. W boxe zaczyna byc delikatnie czuc rosliny a orion od kilku dni zaczyna szronic. Wywalil bym im doly ale boje sie, ze za bardzo je to wyhamuje i wyjdzie lipa a jest tej drobnicy calkiem sporo

20240416_200718.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie licze godzin i lat... Nie obchodzi mnie nawet ktory to ich dzien. Rosna w sumie samopas odkad przeszly na flo. Podaje im tylko plyny i od czasu do czasu zerkam czy nie hermia. Dzisiaj po otwarciu boxa zauwazylem, ze orion powoli zaczyna nabierac masy. Topy zaczynaja przypominac topy a nie wlochale stworzenia😂 mango zdecydowanie z tylu ale cos z niej bedzie. Grow w 100% dla funy zeby box nie stal pusty wiec co wyjdzie to wyjdzie. Na chwile obecna licze na jakies 70-80gramow z obu roslin chyba, ze cos sie drastycznie zmieni. Za tydzien przyjezdza do mnie rodzinka z polski w tym sluzby mundurowe👮‍♀️ tym razem najara sie dobrze swojakiem i napatrzy na roslinki w roznym stadium rozwoju😂

20240420_184715.jpg

20240420_184729.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 @moonka Nie no ladnie ida. Szkoda ze ten Mango sie skarlił bo topy chyba grubsze buduje niz Orion.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli orion wydaje sie miec wieksze topy ale to spostrzezenie na ten moment. Musial bym sie dokladniej przyjrzec zeby ocenic. Normalnie uchylam tylko boxa zeby zerknac czy zyja bez wiekszego przygladania sie roslinom😅 Stoja, nikt nich nie zabral wiec jest ok😂 mam 9 innych problemow wymagajacych wiecej uwagi ale i dla nich nie mam zbyt wiele czasu stad moje kombinacje nad lekkim zautomatyzowaniem uprawy a wlasciwie w kwestii podlewania. Byc moze jednek przez lato puszcze jeszcze jedno grow i wtedy bede probowal jakis rozwiazan. Wszystko zalezy jaka bede mial temperature w czerwcu na poddaszu gdy bede konczyl obecne grow. A moze uda sie kupic klime i ochlodzic troche pomieszczenie do normalnych warunkow... czas pokaze🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ja mam do ochlodzenia ponad 40m2 gdzie w tamtym roku bywalo ponad 40 stopni🙃 gdybym zszedl zszedlto bylo by na tyle znosnie aby mozna bylo uprawiac. W tym roku mialem ocieplac poddasze wiec bylo by tam z automatu troche chlodniej ale plany sie zmienily i musze to odlozyc na przyszly rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzien 33 flo (okolo). Mango od kilku dni zaczyna sie wyjadac wiec wczoraj dalem im troszeczke orgatrexu dla zywotnosci😂 Orion kwitnie zdecydowanie szybciej ale tak jak napisal @Boczelli to mango bedzie mialo wieksze topy🙃 Najchetniej zrobil bym orionowi jedno konkretne strzyzenie bo zarosl niemilosiernie ale boje sie go ruszac zeby i on sie nie spedalil🙈🙈 Swiatelko 80% i okolo 30cm nad roslinami🙂

20240425_181406_compress52.jpg

20240425_181412_compress32.jpg

20240425_181448_compress18.jpg

20240425_181429_compress61.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...