Skocz do zawartości
Sterydd

Złamanie głównej łodygi

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Dziś dopełniałem LST i nie chcący pękła mi główna łodyga roślinki. 
Obecnie ma 22dni (3tyg i 1dzień). 
Ostatnie podlanie miała 4dni wcześniej. 
Nie ruszałem nic dalej, tylko nakarmiłem ją dziś i dałem oprysk. 
Jak bardzo mam sie martwic? Czy bedzie duza utrata na wadze? Roslina jest teoretycznie tydzień przed pre-flow, jako ze to automat (zauwazylem ze weg trwa 30dni na auto). 
odmiana to: Royal Dwarf Auto od RQS 

IMG_9170.thumb.jpeg.501b53db1afa6644ca650399a4448aa1.jpeg

IMG_9169.jpeg

IMG_9168.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Nie, wróciła do po poziomu tak jak się rozwijała, do góry pod kątem.
Kurde, niedziela wieczór to nie wiem gdzie taśmę załatwię 😅
Postaram się jutro coś wykombinować w takim wypadku, wierze że nie zacznie mi tydzień szybciej kwitnąć lub zahamuje całkiem wzrostu nawet na flo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa plany wrzucone w ty samym dniu do ziemi i roznica 1 dnia. Panna A, idzie dobrze już pósciła pre-flow. Natomiast druga, tam gdzie została złamana główna łodyga (do polowy). Coś się wzmocniła, utwardziła, cała się nie zrosła... stoi (chyba) w miejscu. Na pewno szczyt się nie rozwijał, ale ja rozumiem, że całą energie i pokarm dawała w to złamanie. Pytanie co dalej, czy to zakwitnie jeszcze czy już tak zostanie i ciagnac bedzie jak się da?
Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega wrazenie mam ze nie kwitnie, a jedynie rozrastaja sie liscie. Tak jak by weg sie wydluzyl. Tak jak mowisz, rosnie ale nie kwitnie. 
Fotke wrzuce jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega

dwie roslinki. Prawa dala pre-flow a lewa stoi. 
@Pablo 1988 tez tak stawiam, choc przez cale swoje zycie nigdy nie zlamalem lodygi 😅 Wiec… kto pyta, nie bladzi! 🙂

IMG_9207.jpeg

IMG_9206.jpeg

PS. Wiem, że duża jungla, ale to już moja X mikro uprawa i tu skiluje, tu się męcze, tu pałuje ;D aby poźniej na lepszym sprzecie wyciskać maximum 🙂
Dla ciekawostki 50g lekko wyciagam ;D mnie to starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...