Skocz do zawartości
Góral

10 x Critical Kush growbox 100x100x200

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim tym razem wszystkie nasiona wykiełkowały w ciągu 2 dni 10/10 i dzisiaj ładnie wyszły sobie z ziemi 😀😀😀Na zdjęciu jest ich więcej ale część dla Ziomka a reszta Moja ale to pójdzie do małych boxow dam je w kolejnej fotorelacji 😉😉😉.Póki co Panny w małym boxie pod lampą mars hydro ts 1000 2023😃10 Critical Kush potem wlatuje 0,5 l kubków i tak do 2 tyg będą w nich a potem docelowe 18 l i trening każda LST i potem będzie Topping tym razem polecę wszystko z głową 😊😊😊 Tylko nie wiem czy nie rozjebie mi boxa przy tej ilości ale będzie to dla mnie kolejna nauka i zabawa i dużo pracy bo lecę na 3 boxy tym razem😁😁😁

Box 100x100x200

Donice 18 l

Ziemia Terra Canna profesional

Nasiona pełnosezonowe 😊😊

Lampa spider farmer SE 3000

Nawozy Advanced nutrients

Connoisseur Grow A i B

Connoisseur Bloom A i B

Cały lewel expert

Nawozy z Canna pozostałości 

Cal mag 

Biobizz leaf-coat dla nie proszonych gości zapobiegawczo 

Filtr węglowy Carbon 350 m³/h | 125mm

Wentylator mieszający pro fan z oscylacją

IMG_20240210_201743.jpg

IMG_20240210_201804.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to grubo lecisz tak samo jak gruby box powodzenia w uprawie 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli  lampa da radę  na takim boxie, oczywiście zawsze lepiej jak jest zapas mocy 🤷‍♂️

 @Góral  jak chcesz 10 w takim

boxie to ja bym dał 11l donice 30dni wega plus minus  i cięcie na 4lub 6 szczytów max i tak będzie ciężko to pomieścić 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens Mam z 15 donic 11 l i też rozważałem taką opcję 👊A co do lampy tym razem dała radę ale było ich 7 ale zawszę rozważę każdą propozycję 😀a jeśli zauważe że roślin jest za dużo oddam dwie w dobre ręce 😉😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 Takie info mam o niej ale teraz kończę jedną uprawę i pięknie rośliny wyglądają nie mam żadnych zastrzeżeń 

Screenshot_2024-02-11-09-36-15-420_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral nie no 300W na 1m2 da rade, ale to takie minimum, a zawsze dobrze miec zapas i nie cisnac lampy na maxa.

@vego1989 lumatek a spider farmer to troche jak mercedes, a polonez. Sa testy i porownania na Youtube, polecam kanal migro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green w swojej FR podawales ze masz 0,6m 🧐 wedlug kalkulatora lumenow i deklaracji wiekszosci producentow 300W LED jest na max 1m x 1m. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Nie powiedziałbym że takie minimum może prędzej  takie optymalnie 🙂 

Co do zapasu mocy to jak najbardziej masz rację 💪 warto mieć w każdych warunkach


No i co do Lamp Lumatek a Spider  ( mowa o 300 )    to Lumatek ma  troszkę lepsze spectrum światła czerwonego ( końcowe )  a Spider zas troszkę większe  µmol/s  tylko że na pokryciu 90 x 90 a   Lumatek 100 x 100 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Resio666 napisał:

@Góral Powodzonka mordo 💪

Dzięki Mordko👊👊

Zostanie u Mnie spider farmer na Mojej obecnej uprawie lampa dała radę i wszystko ładnie pięknie wygląda 😁😁 Myślałem o zmianie namiotu na 90x90 ale nie chcę już się bawić w niepotrzebne koszta jak mam już taki.Także lecę z tematem i co ma być to będzie ale wiem że będzie lux inaczej być nie może.Milej niedzieli dla Was wszystkich odpoczywajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...