Skocz do zawartości
begginergrw

HHC z czeskich stron - próbował ktoś

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam takie pytanie

Próbował ktos produkty hhc z czech typu vape/żelki/susz warto spróbować? Jak odczucia i moc?

Ktos poleca jakas strone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak raz kupiłem od typa z Czech

Zapach - tragedia

Smak - tragedia

Działanie ciężko opisać ale nic ciekawego szkoda kasy uwierz

Edytowane przez Resio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Spróbowane HCC-P

 

Orange turbo HCC-P40% THC 0,14% 

3g-30€

 

 

 

legealne w Niemczech. Kupione normalnie w sklepie.

Powiem tak, co kto lubi - skulane tak jak zwykle czyli lekko.

Zapalone o 18 zero efektu przez pierwsze 30-45min

Później dość bardzo ciekawe, fajne efekty ale dość ciężkie. Kreatywność +100. Lekka psychodela.

 

o 23 położyłem się spać, problem z równowagą, zaburzona ostrość widzenia, wszystko jakby patrzeć lekkim zezem.

Rano kompletnie zmielony w stanie gorszym niż o 23, wciąż na kapie, z tym prócz problemów z równowagą i widzeniem doszła suchość w gębie, potliwość, maskaryczne pragnienie, ból głowy... Ogóle rozbicie, w głowie zaciągnięty hamulec zero myślenia, ciężko nawet było zdanie skleić.

Postrzeganie upływu czasu nie istnieje. Dzień po zelcialo jak 2h. Po zapaleniu czas pomiędzy 18 a 23 to jak pstryknięcie palcami, niby co się robiło i to całkiem sporo ale nie wiesz czy minęło 5min czy 5h 

Wszystko zaczęło schodzić koło 18 czyli po 24h od zapalnia - kolejny dzień jeszcze się zbierałem do kupy, na szczęście wszystko wróciło do normy.

 

Pewnie problem w dawkowaniu, ale ciężko wyczuć ile byłoby ok w moim przypadku, chyba mniej niż szczypta na długiego.

Tak na koniec, sam efekt ok ale zbieranie się dwa dni po tym to katastrofa i to taka że nie specjalnie mam ochotę by spróbować jeszcze raz z ale już z mniejszą dawką.

 

Żeby nie było - później doczytałem że to niby nawet 40x mocniejsze niż zwykłe THC.

Edytowane przez tralala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...