Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A propo tego tematu...

Mam na sell

Zarowka hps 150W nowka 

Zarowka CFL 125W używana z tydzień 

Mars Hydro ts600 100w 

Promocja, w prezencie sampel w paczce xd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 ty świnio 😄 wiedziałeś jak podejść 😄 ok wezmę wszystko ale zamiast sprzetu sample prosze 🙂  ( skumaj zarabiasz a sprzęt zostaje 😄 ) rozjebane 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przemyśleniu stwierdziłem, że jeśli zakupie zestaw to chyba postawie na dodatkowe żarówki tylko pytanie czy takie będą oki ?

Na jakiej odległości żarówki trzymać od roślin ? Wyczytałem, że lampe mars hydro 30 cm, a żarówki dzięki za pomoc! 

https://leclerc.com.pl/osram-zarowka-led-kulka-e27-19w-cieply-bialy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

8 godzin temu, vego1989 napisał:

sprzedam Ci marsahydro na 50x50 Ci wystarczy,

na 50x50 powinno być git tak samo jak i na 60x60 tylko pytanie czy jakbym chciał robić 4x auto to czy im nie będzie za ciasno ? 

8 godzin temu, vego1989 napisał:

o co bawic sie z zarowkami oprawkami kablami.

tutaj akurat zabawki nie miałbym jak boxa wybrałbym 70x70, ponieważ gdzieś tam to jest ;p 

8 godzin temu, vego1989 napisał:

.moim zdaniem gra nie wqrta swieczki 

A w jakiej cenie masz na sprzedaż? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Oskar123 co źródło światła to inne wysokości. Im roślina starsza tym światło powinno być mocniejsze i lampa bliżej. Możesz sprawdzić dłonią mniej więcej. Np. lampę masz 30 cm nad szczytami chwastów i wtedy na równi z nimi dłonią sprawdzasz czy światło "cię parzy". Jeżeli tak to lampa w górę 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, a własnie te żaróweczki jeśli zakupiłbym to jaka wysokość? 30cm jak lampa czy niżej? Ponieważ przy uprawie nie chciałbym spalić... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli mordo jak nie jak tak sprawdzałem😅 pierwszy kontakt lampy z roślinami 😉 następnie obserwowałem zachowanie chwastów tj. np. wygląd liści itd. na tej podstawie ustalałem wysokość.

Kiedyś typek mi powiedział że 37cm jest najlepiej 🤦

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...