Skocz do zawartości
mateo

Marshydro/spider farmer

Rekomendowane odpowiedzi

Chciał bym napisać mała recenzje produktów(może komuś się przyda) A więc jestem posiadaczem pająka dziś dotarła do mnie lampa z mars hydro.

Lampa pająka se 7000 jest wykonana super jeżeli chodzi o jakość nie mam jej nic do zarzucenia dobre światło i dobre krycie i fajnie że jest długi kabel możliwość montażu poza boxem albo w zależy jaką temperatura można podbić kilka stopni ityle w temacie jak coś jest dobre to jest dobre a teraz mars hydro fc e 800 jeżeli chodzi o wykonanie wydaje mi się że odwalili maniane z zapinanymi prętami w ramę w pająku gniazda są w ramie głownej i wpina się ledy siedzi to super powstaje sztywna rama w mars hydro gniazda są już w ledach i montuje się je w ramę na kliki i to strzał w kolano z ich strony pierwsze rozwiązanie dużo lepsze takie moje zdanie . Super opcja wifi łaczenie się z tel możliwość sterowania z poza miejsca uprawy podobnie wentylator jak dla mnie bomba plus wszystkie wskazania typu wilgotność temp na tel ,kolejna fajna opcja jest jeżeli ktoś ma namiot 4x4 albo 5x5 że jak by zachciał namiot 6x4 to dokupuje kabel i poprzeczki specjalny zestaw żeby zrobić większą Lampe nie trzeba drugiej kupować czyli więcej grosza w kieszeni .Tyle z moich obserwacji zobaczymy jak będzie z jakością światla 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Próbowałem wieszać dziś ta Lampe jest źle po prostu i żałuję lepiej dopłacisz 100 e do pająka g860

A takie ma luzy i to nie na jednej na wszystkich z obu stron ,ogólnie nie ma sztywności ramy. Jeżeli chodzi o mniejsze modele oraz o modele które nie są na kliki może być ok ale ten nie jest oraz jest jeszcze opcja że komuś to może nie przeszkadzać . Na foto nawet ta guma odpadła 🤣🤣 i tak cały czas z wszystkimi narożnikami i system wieszania... Powinien być na 4 karabinki a nie na 2vbo całość cały czas się przestawia...

17070633966168041882116474454927.jpg.3c7debf85deedff3221c11f95e1880de.jpg

Na tą uprawę lampa zostaje ciekawi mnie efekt świetlny ale po pewnie idzie na sprzedaż 🫣

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak wyżej jeszcze ciekawi mnie światło cena ok po uprawie sprzedam w tej samej cenie  i kupię g860 albo kolejnego se. Pisze dla innych użytkowników mam obie lampy to pisze jak jest jak by się ktoś zastanawiał się nad lampa to pająki lepsze jakościowo i tyle moja opinia

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...