Skocz do zawartości
Gość

Po raz 3 !! shining silver haze 8 sztuk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Boczelli niektore maja 130 cm od doniczki , ale tak jak pisalem niektore lodygi byly za duze i poszly z lewej na prawa i z prawej na lewa 

a huj z tymi nasionami gadalem z typem i mowil ,ze hujnia od RQS jest albo obojniaki albo tak jak u mnie dwie takie dwie inne ? 

@Boczelli i jedna jest ponad lampa juz dawno 😉 

@szamayo jak pod koniec? od prawie samego poczatku(14dni) sa mieszaki , zeby bujalo roslinkami , co za tym idzie grubsza lodyga wieksze topy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy jak miałem gąszcz po brzegi w boksie to dawałem dwa mieszaki dopiero tyle że ja na 50x50 to od początku tylko jeden spełniał rolę, u ciebie też dżungla jak chuj to nie widać czy na dole też mieszaki masz jakieś czy od góry tylko te dwa starczyły 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@szamayo mialem 70x70x160 byla dzungla , teraz mam 90,90,200 i tez jest dzungla 😄 hhehehehe mieszaki ida w gore razem z roslinkami ,a dol pod siatka jest pusty wszystko wyciete , jak zobaczysz zdjecia wyzej u mojego ziomka dol nie zostal wyciety i rozeszlo sie po calej roslinie ,zamiast isc tylko w gorne topy 🙂 i wynik jest jaki jest u niego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@szamayo no niestety ale nie, jezeli chodzi o trening scrog bo i lst bylo  , to tylko mala czastka czasu , ktora poswiecilem a trzeba dzien w dzien zagladac i patrzec co sie dzieje i czego roslinka dana potrzebuje , wiec reka ktora karmi ma duze znaczenie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

20240608_144203.jpg

171 g 212 g  

20240608_153445_HDR.jpg

20240608_153455.jpg

20240608_153504.jpg

130 dni 560 KWH !!! 

1=692

2=535

3=503

4=696 

to co spadlo 111 g 

wynik mokrego 2,537 cos jak wczesniej okolo 500 g bedzie moze wiecej ? 

u ziomka bez zadnej prawie opieki wyszlo jedynie 200 g 

8 pestek takich samych z czego 4 wyszly jakies inne ? lemon haze ? purple ? JEBAC RQS 

za kilka dni podam wynik suchego 😄 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wynik koncowy 538 g , znowu wyszedl wior 😄  byl by lepszy wynik 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WymiataczMega rura od wyciagu byla wlozona do przewodu kominowego i tam dobrze wyciagalo , o czym nie wiedzialem ? a box byl wlaczony wyciag tez na 3 i po 4 dniach wior 😄 , zaniose do ziomka sloiki na jeden dzien u niego zawsze jest w domu 60% wilg i bedzie git , dziekowa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega te saszetki to chyba nie regulują wilgotności tylko utrzymują jak już masz odpowiednią wilgotność osiągniętą. Ja to daję do słoika kilka (ale tylko kilka) kropel wody i słoik zamykam. Jutro już mam w słoiku inna wilgotność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jebac , jak dla mnie wole to naturalnie zrobic jak da rade , zmieniaja zapach i smak jak dla mnie ? wyciagaja te saszetki 🙂 

 

 

czas sie zegnac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...