Skocz do zawartości
dziurawy

Po raz 3 !! shining silver haze 8 sztuk

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Każdy ma swoją drogę albo wystarczy kontrakt albo firma jak człowiek nie wymaga za wiele to będzie tam gdzie jest jak się ma cel i możliwości to wszystko jest do zrobienia czym wyższe cele się stawia tym dalej się zajdzie

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green buehehehehheheheeheeh uznam ,ze nie widzialem tego pytania 😄 😄 PROSTE ,ze moje !!!! 😄 u ziomka zastosowalem nowatorski system opieki czyli  nic a nic mu nie pomoglem on tez mial wyjebane lekko a efekty wstawie potem jak zrobie zdjecia i to to bedzie dowodzilo teorii , ze jednak trzeba sie przylozyc 🙂 aa mialem ci pisac ale nie chcialem sie wpierdalac 😛 tak robie ciemnie 36 h , tak scinam rano jak by to byla bazylia na polu 😛 

@Lady Green to ost grow potem kasuje konto i spadam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy skoro taka jest Twoja decyzja, to my możemy ją tylko uszanować i życzyć Ci wszystkiego dobrego w przyszłości. 👍🏻 Daj może znać jak tam polskie realia po xx latach za granicą. 😉 Osobiście wydaje mi się że jest ok, zawsze było ok, ja przynajmniej nigdy nie miałam powodów aby narzekać na pl 🤍 a do uk wyjechałam tylko i wyłącznie przez "przesyt" moją rodziną ładnie rzecz nazywając... 🙈 Im dalej tym lepiej. 😅 Ale tez juz poważnie mysle o powrocie. 

Mnie najbardziej interesuje jedno odnośnie pl... Jak radzicie sobie z przerwami w dostawach prądu? 🙈🤔 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green DZIEKI , ale wszedzie dobrze ale w domu najlepiej !!! taka jest prawda bylem 3 lata w UK bardzo dobrze pamietam jak w dhl mowili do nas jebane polaki , bardzo dobrze pamietam jak ciapaty ktory przyplynal wczoraj na pontonie dostanie wszystko na tacy podane to byly 3 lata w uk teraz 6 lat w holandii co mam powiedziec ? w koncu zrozumialem o co chodzilo ciapatym z marokka o co chodzilo niby holendrom z curacao czy z antyli holenderskich ? czy nawet o wlochu  ? kazdy z nim urodzil sie tutaj i on mowia wprost holendrzy nie traktuja nas na rowno !!choc sie tutaj urodzilismy ?? czaisz ??!!! i to nie byla jedna osoba tych osob bylo w huj z ktorymi gadalem , leciec dalej idziesz do urzedu a tam jebana stara holenderka robi ci pod gorke , choc masz wszystkie dokumenty w reku to i tak wymaga od ciebie akt urodzenia psa aby tylko ci nie zalatwic sprawy , takich historii mam setki 🙂 zginelo radio na budowie ? od razu POLACY bo kto by inny ?robisz robote ty masz 40 euro na godzine obok ciebie holender na tym samym stanowisku ma 60 euro , jeszcze mogl bym pisac godzine takich historii ...

a co do pradu nie wiem skad masz takie info ale u mnie skad pochodze nie bylo takich sytuacji , chyba ze byla ogromna burza i zerwala gdzies linie , ale to chyba raz na 10 lat taka akcja ??  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy współczuje doświadczeń, ja na szczęście nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam, znam swoje prawa i nie odpuszczam. A to co za moimi plecami gadają mam głęboko gdzieś. 😉 U mnie w pracy może i próbowali na mnie na początku patrzeć z góry (przynajmniej Ci ktorych do dziś uważam za rasistów) ale na ich szczęście 😉 dosyć szybko się orientowali że nie warto bo od razu to wyłapuje i jak bede chciała to w pierwszych zdaniach moge im udowodnić jakimi są "wykształconymi" głąbami. No serio, zero podstawowej wiedzy prawie we wszystkich dziedzinach. Ogólnie czuje się szanowana i doceniana ale pracuje tylko z anglikami i kilkoma polkami. 

Z kolei jeśli chodzi o inne narodowości to trzymam się od nich z daleka, to inna kultura itd itp. Wystarczy mi ze mam kilka znajomych ktore się z takimi osobami związały. 🙄 No i nic chyba na tym świecie mnie tak nie wqrwia jak na grzecznościowy uśmiech reagują jakby to był podryw i w ułamku sekundy ich wzrok się zmienia na typowo zwierzęcy, i patrzą na mnie mierząc wzrokiem jak na kawał mięcha że tak powiem. Aż scyzoryk mi się w kieszeni sam otwierał. No więc juz się do nich nie uśmiecham. 🤷🏻‍♀️

Co do prądu. 😅 Być może z takiego zadupia pochodzę, ale serio do tej pory zawsze gdy bywam w pl to braknie prądu minimum raz, choćby na poł minutki, ale zawsze. 🤷🏻‍♀️ 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green to szeroki temat , zalezy jak sie trafi i gdzie ale ogolny rachunek jak dla mnie bedzie na minus , ja sie nawet nie dziwie anglikom holendrom czy innej nacji , bo wiem kto wyjezdza i po co z polski , aby sie najebac i napierdolic do piatku i tak sie kreci ? jak myslisz jakiej nacji w wiezieniu w uk jest najwiecej ? 150 tys polakow siedzi za kratami 🙂 kurwa myslalem , ze w holandii sa marokance czy inne ciapaki , oczywiscie ,ze nie polacy numer jeden , czyli tak jak w wiekszosci krajow stanowimy najwiekszy procent migracji i tak samo odklada sie na wiezenia taka jest smutna prawda, wbijasz na chate do starej holenderki ona perfekcyjnym angielskim pyta sie w ile osob mieszkacie ? jak jej powiedzial ziomek , ze 3 osoby na 5 pokoji to nie mogla uwierzyc , a z kolej rumuna pytala sie czemu nie wraca do siebie budowac rumunii 😛 i sama wiesz , ze polkom odpierdala jak wyjada poza granice Polski i maja taka opinie jak maja , nas uwazaja za pijakow cpunow zlodzieji tak polki sa uwazane sa latwe sorry wine tuu 

a moze musisz zmienic dostawce pradu ?? ____________ 👃😉😉 hehehehe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy zgadzam się z tym co napisałes w 100%. I rownież wcale się normalnym anglikom/holendrom nie dziwie. 👍🏻 

Taki świat... 🤷🏻‍♀️

A dostawce prądu można w pl zmienic? Chyba tylko 2 jest i się "podzielili" jeśli się nie mylę... 🤔

Jeszcze dodam ze ja zawsze w rozmowach na takie tematy podkreślam ze to nie kraj pochodzenia swiadczy o tym jakimi ludzmi jesteśmy. W każdym państwie znajdą się i tacy i tacy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green rozmawiam , widze co dzieje sie dookola mnie , jestem uwaznym obserwatorem takie zbocznie zawodowe 😛 

a co do pradu chodzilo mi o inny prad heheheheeh 😄 😄 😛 😛 a u ciebie moze jest w domu problem z intalacja ? u sasiadow tez tak sie dzieje ? 

i w ostatnim zdaniu nie moge sie z toba jednak zgodzic ? np rumunii ? pracowalem z wieloma i zaden nie powiedzial , ze jest z rumunii a mowili ,ze z hiszpani hehehehehe pytam sie kurwa co jest ? a on mowi ,ze nikt nas tutaj nie lubi bo kradniemy bueheheheheheheh i to nie jest prawda ??!!! JEST JEST wiec kraj pochodzenia jednak cie warunkuje , przyklad kolejny gruzini w polsce ?? po co przyjezdzaja ? opierdalac nasze babcie i dziadkow na wnuczka albo okradac domy , jest kilka tys artykulow o tym, po raz kolejny kraj pochodzenia cie zdradza ? niemiec do polaka nie jezdzi krasc samochodow tylko polacy litwini lotysze , tak to dla mnie wyglada , a prawdziwy angol czy holender , nigdy nie przyjedzie do Polski nie pozna naszej goscinnosci kultury obyczajow , oni beda znali przyklady z tv albo z ulicy kolejny przyklad Dania podala narodowosci gwlacicieli z ost 13 lat jak myslisz jakie kraje byly w pierwszej 20 ??? same ciapate kraje to tez o czyms swiadczy, i mysle , ze kraj pochodzenia ma duze znaczenie ? jak byla bieda i nie nie ma niczego tylko jagody w lesie to jednak wplywa to na przestepczosc i na ogol spoleczenstwa , tak to widze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy ja tam wierzę w ludzkość, może i naiwnie, ale serio wierzę że w każdym kraju znajdą się normalni. To nie wiedza a wiara. 😉 Rozkład %% może być różny zależnie od kraju, a wyjątki podobno potwierdzają regułę. 🙈 Ja kiedyś byłam uprzedzona do turków bo już jako dzieciak musiałam wieeeele razy "ogon" w ich postaci gubić (w jednym z krajów europejskich). Jeden to nawet raz zaczął za mną biec w biały dzień, a tylko minęłam się z nim na ulicy. Myślisz ze ktoś zareagował? Dobrze że byłam blisko domu wójka i tam uciekłam, a ten typ jeszcze sterczał 2h pod kamienicą i na mnie czekał. No i kiedyś poznałam pewną polkę która ma męża turka - serio, nie jeden polak mógłby się od niego uczyć kultury i stosunku do kobiet. 

W domu nie mam problemów z instalacją... 😉 Jak brakuje prądu to brakuje na kilku wsiach. Nawet w polskich ubezpieczalniach jest podobno jakis zapis o przepięciach prądu czy jakoś tak, trzeba wykupic dodatkową opcję bo to ponoć częste problemy. W angielskich ubezpieczeniach nic takiego nie ma.

Innego prądu nie używam... 😎

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green turcy to dla mnie zwierzaki , ani obrzezanie mi sie nie kojarzy dobrze, malych dzieci ani ich kultura ktora chca miec tutaj w europie , od tego jest pustynia i wielblady i ten turek to jeden na milion , reszta trzyma swoje zony krotko co widze na ulicy , ona zajebana torbami on idzie rece w kieszeni 🙂 on w krotkich spodenkach , ona zajebana od glowy po stoopy w płachte 🙂 ile jest historii , on uciekl z dzieckiem i nie ma kontkatu ? 

z pradem nie pomoge 😛 

@WymiataczMega eksport z columbii 😛 ladyy green chce wziac dla nas troszke bo jedzie przy okazji 😄 😛 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy w duzej czesci moge sie z toba zgodzic, ale na wlasnej skorze doswiadczylem ze jezyk-holenderski nie angielski i "pozycja społeczna" duzo zmienia jak cie oceniaja. Odkad nauczyłem sie ich jezyka i awansowalem czuje ze postrzeganie mojej osoby duzo sie zmienilo. Ale znam doskonale sytuacje o ktorych mowisz, ciezko bylo przebic szklany sufit i pojsc dalej, na pewno ciezej niz by bylo holendrowi. I tez coraz poważniej mysle o powrocie do PL badz zmianie kraju na lajtowszy mimo, ze materialnie niczego nam tu nie brakuje i zyje sie dobrze to jednak u siebie to u siebie.

@Lady Green w moim rodzinnym domu w pl tez czesto sa dluzsze lub krotsze przerwy w dostawie prądu np. podczas burzy. I nie jest to koniec swiata. I tez jak nie ma pradu to nie ma na calej ulicy. Spodowodowane to jest awariami sieci energetycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli moj brat jest tutaj kila lat dluzej i mowi , ze w ciagu ost 2 lat wyjechalo ok 100 osob , u mnie w bloku rodzina cala wrocila po 10 latach do Polski , na dzien krola z 11 pietra widzialem 3 flagi holenderskie a uwierz mi bardzo duzo okien widac z 11 pietra 🙂 gdzie nie bedziesz czy  anglia czy holandia ,zawsze ale to zawsze bedziesz czlowkiem drugiej kategorii choc , nic zlego w tym kraju nie robiles a i tak jest jak jest , mysle ,ze juz nigdzie nie bedzie lepiej wszystko sie zmienia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...