Skocz do zawartości
dziurawy

Po raz 3 !! shining silver haze 8 sztuk

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli przy toppingu robimy to z lst to nic nie zostaje w tyle wszystko jest prawie na tym samym poziomie i robi się baldachim ladny ważne żeby światło docierało równo i będzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy Tak się wtrace że ty nie piszesz normalnie jak człowiek 🤣 Nie miałem nic do ciebie, poprostu pieprzyles cos ze przesadzanie spowalnia rośliny 🙂 A ja widziałem konkretny test, który mocno potwierdza skuteczność przesadzani+ różnice w objętości korzenia w doniczce , i zanegowalem twoje zdanie. Ze mnie chuj nie grower, ale dopóki nie zdasz sobie sprawy że z ciebie tez to nigdy nie będziesz w tym dobry 😉 Musisz pod uwagę brać też zdanie innych sam masz za mało roślin żeby wszystko testować, albo za krótki staż. Moje automaty były dużo większe od twoich sezonów w tym samym wieku xD I nie próbuj się przyjebac, bo uważam że mam poprostu farta. Niech ci się wiedzie, i pozdro.@Michal Jan Dla mnie też bez rewelacji 🤣 Ale niech mu rosną jak największe, niema się co spinać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega raczej tak bym tego nie nazwal ? po co inny projekt jak tego nie skonczylem 😞  zamykam forum kasuje wszystko i wracam do Polski , tam po cichu zaczne od nowa 

45 dni zero nawozu jedynie cal mag 

20240323_133155_HDR.jpg

20240323_133201_HDR.jpg

dwie maja po 80 cm a dwie po 50 cm 

20240323_133205_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Nie ma roboty w holandii na zachodzie , wjechala na ostro ekologia , nie daja zadnych nowych pozwolen na budowe , wyrzucaja ludzi bo musza trzymac swoich a ja jestem na swojej dzialalnosci , polowa moich znajomych nie ma roboty jest hujnia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba w innej Holandii mieszkamy bo u mnie pracy tyle, ze sie prosza zeby laskawie przyjsc do nich pracować 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...