Skocz do zawartości
dziurawy

Po raz 3 !! shining silver haze 8 sztuk

Rekomendowane odpowiedzi

KOLEJNY NAWILZACZ H.. STRZELIL PO 20 DNIACH !!! BRAK MOZLIWOSCI USTAWIENIA WILGOTNOSCI !!!! 140 EURO HEHEHEHEHEHEHHEHEEHHEHEHEH 

ca-607b-luchtbevochtiger-zwart.jpg

MOJ 

20240226_164617_HDR.jpg

MOJ 

20240226_164625_HDR.jpg

ZIOMKA PO LST 

20240226_193049_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega patrzylem i miedzy moimi a ziomka zdjeciami jest 10 dni roznicy plus jego szybciej nasionka wyszly niz moje wiec jest pare dni roznicy 

LST wymiata !!!! tak jest wiecej roboty nie powiem ale pewne ,ze urosnie. Tak jak ostatnio robilem topping to na 3 roslinkach szczyty nie wybily sie ponad reszte i zostaly w dole , efekt musialem pare szczytow wyrzucic bo nie bylo sensu , a tutaj mega to zapierdziela , ale tak jak mowisz jest wiecej zabawy troszke , a pekniecie ma juz ponad tydzien to stare zdjecie , myslalem zeby cos z tym robic ale pozostawilem zobaczyc co sie stanie i jak widac rosnie bez przeszkod poki co ?   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile szczytów ma już?

Jest relacja Gorilla zkiteks i tam też mają 3 tygodnie i 2x już topping czy ja wiem czy nie opłaca się , czyli po ponad miesiącu zapełnia już boxa 4x4

U mnie nie mają miesiąca, już tuż tuż 2 topping bezie i po będzie ok 12 szczytów na roślinkę główne (plus odrosty)

Również mam box 4x4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo jak mi wysle zdjecie to wstawie ,jego sa wieksze bo jest pare dni roznicy  moim zdaniem liczyc na to ,ze roslinka po stresie (topping) odbuduje sie po 4 dniach czy po 7 ? a przy lst nie ma takiego ryzyka ,dla mnie jest  to duzo lepsza opcja , i tak jak pisalem wyzej na poprzednim grow czesc szczytow juz sie nie podniosla po toppingu i poszly do ciecia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Każdy robi po swojemu i każdy próbuje i wybiera swoje👍

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@dziurawy a właśnie dawałeś co masz za sprzęt w boxie znaczy jaki metraż jakie światło wyciągi itd chyba że tajemnica hehe🫣

A nie widzialem

Fajne uzupełnienie relacji i więcej inf dla czytających 

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, dziurawy napisał:

@WymiataczMega patrzylem i miedzy moimi a ziomka zdjeciami jest 10 dni roznicy plus jego szybciej nasionka wyszly niz moje wiec jest pare dni roznicy 

LST wymiata !!!! tak jest wiecej roboty nie powiem ale pewne ,ze urosnie. Tak jak ostatnio robilem topping to na 3 roslinkach szczyty nie wybily sie ponad reszte i zostaly w dole , efekt musialem pare szczytow wyrzucic bo nie bylo sensu , a tutaj mega to zapierdziela , ale tak jak mowisz jest wiecej zabawy troszke , a pekniecie ma juz ponad tydzien to stare zdjecie , myslalem zeby cos z tym robic ale pozostawilem zobaczyc co sie stanie i jak widac rosnie bez przeszkod poki co ?   

Trafiłem na tą relację i przyznam szczerze że rewelacji nie ma ostatnio u mnie na relacji wojowałeś żeby nie przesadzać ze za nisko lampa czy tam za wysoko (mało ważne to dla mnie było)a teraz widzę że wychwalasz lst i odradzasz topping moje sa po 2 i mają się świetnie także coś tu nie gra 

pozdrawiam nie spinaj się 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michal Jan jak piszesz normalnie jak czlowiek to raczej spiny nie ma ?? co do pytania ? napisze po raz 3 albo 4 to samo :

robilem 2 razy topping ? raz bylo ok na 4 roslinkach, potem na 4 wyszla pizda ? z 3 roslin nie wybily sie szczyty ? czemu ? za duzy stres dla roslin ? a lst jest MEGA ZAJEBISTE zadnego ryzyka ? idzie wszystko z gorki , jedynie trzeba wiecej czasu poswiecic , i sa efekty widoczne golym okiem !!! taka moja skromna opinia 

 

Trening HST (wysokiego stresu) to technika, która polega na przycinaniu i uszkadzaniu rośliny. Ta metoda stosowana jest zazwyczaj przez doświadczonych hodowców w uprawie outdoor. Wymaga mniej wysiłku w porównaniu z treningiem LST, jednak istnieje większe ryzyko uszkodzenia rośliny i utraty części zbiorów. Dobrze poprowadzony HST wydłuży fazę wzrostu rośliny, ale za to zwiększy ilość pędów, które w przyszłości pokryte zostaną kwiatami bogatymi w THC.

Celowe okaleczanie rośliny pozwala zwiększyć gęstość pąków, ilość produkowanej żywicy oraz liczbę i wielkość kwiatów. Trening HST występuje w różnych odmianach. Zaliczamy do nich: topping, fimming i cropping. Każda z metod różni się od siebie sposobem prowadzenia i stopniem trudności.

@WBB dziurawy zawsze poleca to co jest najlepsze !!! a wybor nalezy juz do was ? nikt nikogo nie zmusza przeciez, wolny kraj zalezy kto gdzie przebywa 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...