Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam growerzy,

Pytanie do ludzi z NL. Jesli juz chcecie sprzedac to Gdzie sprzedajcie swoje palenie? Gonicie je tylko znajomym? Czy ktos z was sprzedaje tez do Coffeshopow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@joahim99 raczej nikt tutaj nie sadzi z mysla o sprzedazy a przynajmniej wiekszosc uprawia dla siebie🙂 gdybym jednak mial nadstan i chcial bym sie tego pozbyc to zajelo by mi to chwile. Mam niedaleko domu hotel pracowniczy z polskiej agencji pracy. Pol godziny przed wejsciem i byl bym pusty😂

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka bardziej mi chodzi zeby wieksza ilosc 100,200,500g sprzedac jednorazowo bez przypalu. Tak po 1,2 czy 5g to tez bym to pogodnil, ale im wiecej ludzi wie tym gorzej. 

Najlepiej by bylo po udanym grow zaniesc wszystko do kofika i pogodnic nawet za te 4-5e/g i miec z glowy. Tylko nie wiem czy tak z buta biora od obcych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@joahim99 ale ja pisze wlasnie o ilosciach w okolicy powiedzmy 200gramow. W coffie nikt Ci tego nie wezmie a co jedyne mozesz sie narazic wlascicielowi tudziez jego dostawcom😉 w holandii jest forum gdzie sa oferty sprzedazy/kupna wiekszych ilosci weeda oraz haszu. Kontakt tylko przez bezpieczne komunikatory. Kiedys tam zagladalem ale adresu nie pamietam. Ewentualnie jesli masz jakiegos znajomego dilera to pogon to jemu za smieszne pieniadze. Ale nie licz, ze ktos da ci 5€ za gieta przy kupnie powiedzmy 200 czy 500gramow😉 jesli ja od znajomego potrafie kupic 10gramow za 30€ a on ma na tym jeszcze zysk biorac jaranie od kogos to ile musi placic za grama...🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...