Skocz do zawarto艣ci
moonka

Moze nie po paleniu ale o paleniu..

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie wrocilem od kumpla... To co widzialy moje oczy moze byc ciezkie do opisania馃槄 Zona skonczyla prace wczesniej, zostala z mlodym a ja pojechalem do znajomego oddac mu kilka rzeczy. Wyjaralismy lolka i padlo pytanie czy jade z nimi (z kumplem i jego ojcem) po jaranie miasto obok do jakiegos ich czlowieka. Zajezdzqmy na miejsce a to聽obrzeza Roosendaal i kompletna czarna dupa dookola. W polu jedna chalupa a najblizszy sadziad z kilometr dalej. Otwiera nam typowy polski Janusz ale urodzony w nl馃ぃ brzuch, was i brakowalo tylko browara w reku oraz peta w ryju... Jak sie okazalo peta mial z jointa i zostawil go w popilniczce zeby nam otworzyc馃槀 juz samo wejscie zapowiadalo ciekawa wizyte. Znajomy zalatwil co mial zalatwic i poszlismy na strych zebym cos zobaczyl. Co sie okazalo Janusz mial caly strych profesjonalnie przygotowany pod growing. Ciezko mi ocenic metraz ale mialo wymiary domu a wiec okolo 10x10metrow (strzelam bo u mnie w szeregowcu mam 8x7m馃槄) cale zastawione roslinami w ilosci ciezkiej do okreslenia. 100 moze 200 roslin. Nie wiem nie chce sciemniac.聽Wygladalo to jak foty z akcji cbs馃槄聽 ilosc swiatla oraz poziom przygotowania i doslownie mnie zamurowalo. Zapytalem tylko ile sie tym zajmuje i uslyszalem, ze dluzej niz moj kolega ma lat a ma cos kolo 25馃檲 Nie chcialem zadawac pytan zeby nie wiedziac za duzo. Mniej wiesz dluzej zyjesz. Bylem kiedys swiadkiem/uczestnikiem nalotu marokancow z bronia na polska chalupe gdzie na poddaszu chodowano chwasty i nie chce drugi raz takich atrakcji. W kazdym razie wycieczka bardzo ciekawa i sam chcial bym miec kiedys takie poddasze...馃槀馃槀

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Kiedy艣 w Anglii z miasteczka Worksop, pojechali艣my z kumplem do mojego kuzyna do Londynu, mieli艣my posiedzie膰 weekend i wr贸ci膰 w poniedzia艂ek rano - mieli艣my nocki -

No i impreza trwa艂a do艣膰 d艂ugo, " pomin臋 szczeg贸艂y " przychodzi niedziela i oko艂o 22 mieli艣my mie膰 autobus powrotny do Bostonu. Zanim poszli艣my,聽 spalili艣my lolka na po偶egnanie i poszli艣my po bilety, og贸lnie byli艣my weekendowi mocno, pijani i do tego upaleni, kupujemy wi臋c ten bilet i nawet na niego nie spojrzeli艣my. Podbijamy do kierowcy kt贸ry czeka艂 przed wej艣ciem do autobusu, pokazujemy bilety i on聽m贸wi dobra wsiada膰... my wsiadamy i idziemy spa膰..

S艂uchajcie tego - obudzi艂em si臋 pierwszy, patrz臋 za okno, jest jasno a.my dalej jedziemy, widz臋 jaki艣 ocean itd. my艣l臋- przecie偶 to聽nie jest Worksop, budze kumpla on wstaje i faktycznie. Wychodzimy z autobusu i dzwoni do聽nas kobieta kt贸ra wynajmuje nam mieszkanie i m贸wi- Czesc ch艂opaki, dzisiaj musicie zap艂aci膰 za mieszkanie pami臋tacie? My m贸wimy ze tak, tylko 偶e nie ma.nas w Bostonie, ona pyta to gdzie jeste艣cie a ja m贸wi臋 偶e nie wiem, stacja kolejowa jest itd. Ona m贸wi zobacz na tabliczk臋,.no to patrz臋 a tam - Edynburg - a ona pojeba艂o was? To jest stolica Szkocji!!?!?? Czujecie to? Obudzili艣my si臋 w innym kraju 馃槅,聽 ju偶 pomin臋 偶e nie mieli艣my jak wr贸ci膰 spowrotem, - to jest historia na inny temat - bilety kosztowa艂y 10 razy tyle co zap艂acili艣my jad膮c tam, kto艣 pope艂ni艂 b艂膮d a.my zjarani i najebani nie popatrzeli艣my w.bilety xD 馃槅聽 og贸lnie trip by艂 dobry i jest co wspomina膰.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

@Mnich czy my si臋 znamy? Je艣li nie to mamy chyba wsp贸lnych znajomych.聽馃槈 Kiedy艣 s艂ysza艂am Twoj膮 histori臋 ale nie mog臋 sobie przypomnie膰 kto mi j膮 opowiada艂... a聽to juz pare dobrych lat do ty艂u聽by艂o wiec chyba sobie nie przypomn臋...聽馃槑

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

@Lady Green Tak to by艂o dawno, swego czasu w Anglii w rejonach Boston, Worksop i Londyn troche si臋 dzia艂o 馃檪

A gdzie s艂ysza艂a艣?

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

艢wiat jest ma艂y, my艣la艂em 偶e moja " reputacja聽馃ぃ聽" tutaj nie dotrze... Ja obecnie, ju偶 kilka lat jestem w Niemczech, zjecha艂em z Holandii bo za du偶o patologii tam jest... Wiesz co? Nie wracajmy do tego, ja ju偶 jestem zupe艂nie inn膮 osob膮 ni偶 by艂em. Mo偶e gdzie艣 si臋 przeci臋li艣my na imprezie, mo偶e od kogo艣 s艂ysza艂a艣? Nie wa偶ne, by艂o min臋艂o 馃檪

Edytowane przez Mnich
Zapomnia艂em dopisa膰 czego艣

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...