Skocz do zawarto艣ci
moonka

Moze nie po paleniu ale o paleniu..

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie wrocilem od kumpla... To co widzialy moje oczy moze byc ciezkie do opisania馃槄 Zona skonczyla prace wczesniej, zostala z mlodym a ja pojechalem do znajomego oddac mu kilka rzeczy. Wyjaralismy lolka i padlo pytanie czy jade z nimi (z kumplem i jego ojcem) po jaranie miasto obok do jakiegos ich czlowieka. Zajezdzqmy na miejsce a to聽obrzeza Roosendaal i kompletna czarna dupa dookola. W polu jedna chalupa a najblizszy sadziad z kilometr dalej. Otwiera nam typowy polski Janusz ale urodzony w nl馃ぃ brzuch, was i brakowalo tylko browara w reku oraz peta w ryju... Jak sie okazalo peta mial z jointa i zostawil go w popilniczce zeby nam otworzyc馃槀 juz samo wejscie zapowiadalo ciekawa wizyte. Znajomy zalatwil co mial zalatwic i poszlismy na strych zebym cos zobaczyl. Co sie okazalo Janusz mial caly strych profesjonalnie przygotowany pod growing. Ciezko mi ocenic metraz ale mialo wymiary domu a wiec okolo 10x10metrow (strzelam bo u mnie w szeregowcu mam 8x7m馃槄) cale zastawione roslinami w ilosci ciezkiej do okreslenia. 100 moze 200 roslin. Nie wiem nie chce sciemniac.聽Wygladalo to jak foty z akcji cbs馃槄聽 ilosc swiatla oraz poziom przygotowania i doslownie mnie zamurowalo. Zapytalem tylko ile sie tym zajmuje i uslyszalem, ze dluzej niz moj kolega ma lat a ma cos kolo 25馃檲 Nie chcialem zadawac pytan zeby nie wiedziac za duzo. Mniej wiesz dluzej zyjesz. Bylem kiedys swiadkiem/uczestnikiem nalotu marokancow z bronia na polska chalupe gdzie na poddaszu chodowano chwasty i nie chce drugi raz takich atrakcji. W kazdym razie wycieczka bardzo ciekawa i sam chcial bym miec kiedys takie poddasze...馃槀馃槀

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...