Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

siema, jestem nowy w temacie więc chciałbym się zapytać doświadczomych growerów czy mój obóz przygotowawczy jest ok. jeśli macie jakieś tipy co powinien wiedzieć początkujący dajcie znać!

-nasiona

Northern Passion 2.0 Bulk Feminized Seeds 3x
Fast Black Afghan Big Seedbank 5x
Fast OG Kush Big Seedbank 1x
Durban Poison Dutch Passion 3x
Fast Amnesia 47 Big Seedbank 3x

-nawozy
PLANT SUCCESS GREAT WHITE 113g
GHE TEST DO POMIARU pH 30mml
Biobizz CALMAG 0.25L
Biobizz TopMax 500ml
Biobizz Bio-Bloom 1L
Biobizz Bio-Bloom 0,25L
Biobizz Bio Grow 1L
Biobizz Bio Grow 0,5L
HELLIGA pH metr gleby 30ml
PŁYN DO KWASOMIERZA GLEBOWEGO 30ML
DOLOMIT 10kg
PERLIT 5L
Amistar 250SC 20ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@latwasativa cal mag ci nie potrzebny skoro masz dolomit. Amistar koniecznie musi być? Może z biobizzu weź sobie leaf coat, podobne działanie a jest bio z tego co pamiętam. Hukinol możesz sobie kupić i rękawiczki nitrylowe do tego bo przez wampirki mogą ręce jebać później (ogólnie trzeba uważać na to bo jebie niesamowicie). Przy tej ilości krzaków musisz liczyć lekko 5-6kg granulatu na ślimaki (od maja tak mniej więcej do lipca musisz dawać). Jak masz już miejsce gotowe to dobrze byłoby przekopać jeszcze przed sezonem, spulchnic glebę. Ja się już przygotowuje powolutku do następnego sezonu. Oooooo bym zapomniał, NAJWAŻNIEJSZE TO BEZPIECZEŃSTWO. Czyli mam na myśli środki na kleszcze i kominiarka +ciemne ciuchy, brak elementów odblaskowych i oczywiście 0 informacji dla znajomych, przyjaciół, ziomków i wgl nic nikomu nie mówić bo może nie być za różowo. Wodę też możesz sobie ogarniać już na spota ( używam butelek 5l i mam na spocie zawsze z 60-70l żeby było w czym nawozy na miejscu rozrabiać). Po skończonym sezonie koniecznie zrób porządek na spocie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...