Skocz do zawartości
Armando

Pytanie o sprzęt i parę rzeczy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów doświadczony oraz amatorzy  mam do was sprawę które chciałbym poznać waszą opinię odnośnie lampy,ziemi,boxa oraz automaty 

Pierwsza sprawa to lampe chodzi: o VIPARSPECTRA Pro P2000 i którzy posiadają tego lampę chciałem poznać opinię tego sprzętu jak ona sprawuję czy ma duże plusy i jakie ma minusy oraz czy da radę na powierzchni 80x80x200

Druga sprawa to ziemia odnośnie o Plagrona Bat-mix i Royal mix którzy uprawiali tego ziemi  czy byli zadowoleni czy faktycznie zaspokoi roślinę aż 6 tygodni jak producent podaje ? czy było konieczne karmić np 3 lub 4 tygodni?

Trzecia sprawa to nasiona bo mam dylemat jakie automaty poleca się od Barney Farm jeśli chodzi o wymagania co do automatu to chciałem żeby był krótszy czas uprawy tak mniej więcej 2 miesiące i jeśli chodzi o plon to tak średnio od 70 do 150g na jedno roślinę żeby wyprodukowała.

Czwarta sprawa to odnośnie o powierzchni boxa 80x80x200 ile optymalnie można posadzić  automaty oraz ile litrów donic dać tego namiotu   żeby finalnie wyszło dobre od 100 do 300 g ?(oczywiście biorąc pod uwagę jak zapewnie jej dobrej warunki upraw)

I to wszystko  co mam odnośnie pytań do was i będę wdzięczny jeśli dostanę od was konkretne odpowiedzi na moje nurtujące pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Armando Odnośnie lampy bez problemu ogarnie taką powierzchnię i z tego co podaje producent to całkiem spoko sprzęt z full spectrum i na diodach Samsunga także za tą cenę jest ok 👌

 

Resztą to już doświadczeni growerzy 💪☘️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 No tak to fakt że jest to spoko sprzętem z full spectrum i na diodach Samsunga za przystępną cenę a mimo chciałem jeszcze uzyskać więcej informacji o tej lampy czy byli zadowoleni z tej lampy czy potrafiła wyrwać więcej g na 1 wata bo nie mogłem więcej uzyskać informacji nawet opinii tego lapmy a na stronie producenta każdy może cuda napisać a w praktyce może  okazać że jest słaba albo niewystarczająca do nawet średni powierzchni boxa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Z Auto to i nawet 600 ściągają ale to już wyższa szkoła jazdy 😝

@Armando Rzczej będzie ciężko dorwać opinię bo to lampa no raczej mało znana i wątpię że ktoś ją tu posiada... ale na pewno będziesz zadowolony 

A jak już chcesz opini to Raczej musisz szukać coś z Mars Hydro,Spider, Lumatek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Dlatego pytam ,, skąd taka myśl ,, ale nic się nie stało luzik arbuzik 

@Resio666 właśnie patrzyłem na mars hydro czy spider lub jungle tak czy siak i tak zdecydowałem na viparspectra pro 2000 ponieważ dobra cena jak na taką średni półkę , regulacja mocy oraz dobra dioda Samsunga i właśnie go mam zamiar przetestować sprzęt na uprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...