Skocz do zawartości
Duszek

Trzymać jeszcze?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siemanko, mam wrażenie jakby przestały pić wodę, nalalem im wczoraj 1.5l na obie doniczki, wczesniej po jednym dniu juz bylo suchutko a teraz ziemia dalej mokra. Sprawdzalem trichomy to w niektorych miejsach widac bursztyny a w reszcie w  wiekszosci wydaja sie przezroczyste, dostają tylko wode na ten moment.

Donice 15l,

Lampy dalem dwie teraz na kwitnienie mars hydro ts600 i cfl 125w bloom

IMG_20240113_133043.thumb.jpg.1bfc8cf614b9d0991efb2dce085307b2.jpg

IMG_20240113_133104.jpg

Edytowane przez Duszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Duszek Kiedy zetniesz to już twoja decyzja ( jakich trichomów oczekujejsz  )  który tydzień kwitnienia ?  ( szacunkowo ile podaje producent ? ) 

Nie sugeruj się tym że zawsze po jednym dniu było sucho a teraz dalej mokro 
Jak wysoko masz lampę nad roślinami i na ile procent moc ? 
I co ile dni podlewasz ?  codziennie  ( tak jak można wywnioskować z tego co napisałeś ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym czekaniem tak średnio, zauważcie ze ma już suche liście na topach, jest ryzyko plechy w topie. Ja bym wyciął wszystkie w pizdu liście suche, padnięte, wtedy prsetrzymal jeszxse chwilę aby przynajmniej pelne mleko było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 suche liście są bo dwa tygodnie temu system nawadniania zawiódł i jak wróciłem to kwiatki były wyschnięte ale sie jakoś odbiły. Bardziej mnie zastanawiało czy jest może szansa że jeszcze spuchną troche jakbym je zostawił chwile dłużej. lampy nie maja regulacji wiszą około 80cm od plantów. Codziennie sie leje woda mniej więcej 1l na dobe automatycznie i jak jestem to dolewam jeszcze jak widze że ziemia jest sucha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem na allegro za 40zl, dosyc srednie rozwiązanie ale jakos trzeba sobie radzić. Jakbym mial takie dwa to juz by bylo wystarczajaco ale niestety troche za malo wody daje przy podlaniu bo po około 750ml na dzien na obie doniczki. Moze jakby ustawil taki na kazda doniczkę to wtedy by sie dobrze sprawowalo

11 godzin temu, vego1989 napisał:

Z tym czekaniem tak średnio, zauważcie ze ma już suche liście na topach, jest ryzyko plechy w topie. Ja bym wyciął wszystkie w pizdu liście suche, padnięte, wtedy prsetrzymal jeszxse chwilę aby przynajmniej pelne mleko było.

Powycinalem wszystkie suche, w których miejsach bylem w stanie zobacze co sie stanie

@WymiataczMega na to pytanie chciałbym odpowiedzieć ale zapomnialem zapisac kiedy. Mniej wiecej jezeli moje obliczenia nie sa blędne to jest to dzien 86 choć nie dam ręki uciąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zetnij dwu albo trzy etapowo najpierw te gotowe ,odsłoń te zasłonięte i  poczekaj aż dojdą ,sprawdzaj trihiomy taka moja rada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...