Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . plan jest w czymś takim boxa zrobić i zakopać ... na księżycu oczywiście  czy ktoś coś takiego czarował?? 😜

 

mauzzzzzeros.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mauzer pod łóżkiem? dobre  chyba srednio lol.. robia boxy  w łóżku np sypialnianym  😜.. w supie od akwarium morskiego heheh .. na drzewach.. ziom  wazne sa efekty  a ludzie mają pomysły szalone... sam sie smieje no ale co jak działa to co zrobic niech działa...nie kazdy moze miec boxa hehe ... a zamrazarka taka sklepowa na lody hehehe 250 hps 😄  i tez sie da ... a beczka spuszczona w studni ...lol szalone sa pomysły   .... ja bym wkopał  mauzera dlatego tez pytam :D:D a co 😜  lumatek 300  i jakies f1 hybrydy...     poprostu jestem ciekawy czy to wyjdzie i  ???? 😜 dlatego tez pytam czy ma to sens bo napewno ktos cos takiego testował albo i nie  😜   sa aparaci ale czasem cos takiego pyknie  sredio madrego by sie moglo wydawac ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@timon1987 To sorki ostatnio ktoś mi pisał PW że chce taki baniak ujebac i wsadzić pod łóżko 🙆🙆🙆 myślałem że śnie ale kurwa nie 🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@timon1987 Jak chcesz całą elektrykę wyciąg, wentylator wtlaczający, mieszający, lampę,osuszacz czy nawilżacz zakopać w ziemi...jak będziesz miał do tego dostęp? Jak będziesz podlewał, sprawdzał czy wszystko ok z roślinami,szkodniki i inne kurwiszony....nie ma szans na powodzenie najmniejszych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie deko przykryte zamaskowane 😉 które można do góry sobie dźwignąć haha no na czymś sprytnym 😉 kamera ( projekt zdalny ) więcej wyobraźni... . 😉 a ja wiem że da się 🙂 fajne gadżety są  😉IMG20240109002151.thumb.jpg.fa1a5ec868edc13719a5c4dfede06216.jpg

Co jej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...